X > <
Klimatyzator ścienny

ME Economy

Klimatyzator ME Economy to unikalne połączenie wysokiej jakości z atrakcyjnym wyglądem i bardzo dobrym stosunkiem ceny do funkcjonalności. Minimalistyczny wygląd jednostki zarówno pod kątem kształtu obudowy, jak i jej gabarytów docenią preferujący prosty design i dobrą jakość. Klimatyzator charakteryzuje się dużą mocą i wydajnością. Technologia inwerterowa zapewnia wyższą sprawność, obniżony poziom hałasu oraz bardziej precyzyjną regulację temperatury.

Cena netto 3.200 PLN netto
Cena ze standardowym montażem netto 4.700 PLN netto
Poziom hałasu
22 dB
Klasa efektywności
A++
Roczne zużycie energii
191 kWh/rok
Wymiary jedn. wew.
838x280x228

Specyfikacja produktu

  • Moc chłodnicza: 3.4 kW
  • Moc grzewcza (przy -7 C): 3.6 kW
  • SEER / Efektywność energetyczna Chłodzenie/: 6.2
  • SCOP /Efektywność energetyczna Ogrzewanie/: 5.2
  • Pobór mocy chłodzenie: 990 W
  • Pobór mocy grzanie: 975 W
  • Maksymalny przepływ powietrza: 11.7 m3/min

Sugerowana powierzchnia

35 m2

Ranking klimatyzatorów
Ekononia i Komfort
 
Dostępne modele
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
&nbps;

Poniższe wartości są wartościami orientacyjnymi. Skontaktuj się z nami, aby dokonać profesjonalnego doboru i wyceny

Wstępny dobór klimatyzatora

Powierzchnia
Symbol
Moc
Cena netto
Zdjęcie poglądowe
25 m2
MSZ-HR25VF-E1 / MUZ-HR25VF-E1
2.5 kW
3.000 PLN
35 m2
MSZ-HR35VF-E1 / MUZ-HR35VF-E1
3.5 kW
3.200 PLN
50 m2
MSZ-HR50VF-E1 / MUZ-H505VF-E1
5.0 kW
4.300 PLN
 
 
Zdrowie
 

Filtr z jonami srebra (opcja)

Aby zagwarantować użytkownikom najwyższy komfort, firma Mitsubishi wyposażyła swoje urządzenia w specjalny filtr z powłoką zawierającą jony srebra. Zatrzymuje ona bakterie, alergeny, a także redukuje nieprzyjemne zapachy. Co najważniejsze – filtr po zabrudzeniu można swobodnie umyć - nie pogarsza to w żadnym stopniu skuteczności działania i znacząco wydłuża żywotność. Filtr oczyszczający powietrze z jonami srebra - Powłoka z zawartością jonów srebra pozwala na uzyskanie wysokiej czystości powietrza poprzez skuteczne usuwanie z pomieszczenia bakterii, pyłków i alergenów. Bardzo wysoki stopień filtracji sprawia, że zatrzymywane są cząsteczki już o wielkości 0,01 um.

Komfort
 

Automatyczne sterowanie wentylatorem

Zapewnia optymalną ilość powietrza zależnie od zapotrzebowania na moc. Jeśli na krótko po włączeniu potrzebne jest dużo mocy, automatycznie włączany jest wysoki bieg urządzenia. Gdy osiągnięta zostanie wymagana temperatura, ilość powietrza redukowana jest automatycznie.

On/Off

Za pomocą programatora czasowego włączania i wyłączania można zaprogramować konkretnie godziny włączania i wyłączania.

Sterowanie
 

MEL Cloud

Urządzenie można doposażyć w kartę Wi-Fi i zdalnie streować z poziomu oprogramowania sterującego MELCloud zainstalowanego na smartfonie, tablecie lub komputerze.

Rozbudowana aplikacja mobilna

Producent postawił na rozwiązanie, które znacząco upraszcza codzienną obsługę zamontowanego sprzętu. To nie tylko możliwość korygowania temperatury zadanej czy zmiany trybu pracy, ale także dostęp do analizy historycznej i bieżących danych trendów. Bezpłatna aplikacja umożliwia sterowanie kilkoma urządzeniami z poziomu bardzo przejrzystego widoku mapy.

Energooszczędność
 

Energooszczędna praca

Technologie inwerterowe Mitsubishi Electric są dostosowane aby zapewnić automatyczne dobieranie obciążenia pracy w zależności od zapotrzebowania. Zmniejsza to nadmierne zużycie energii elektrycznej, a tym samym realizuje klasę energetyczną A++ dla trybu chłodzenia i A+ dla trybu grzania. Przyczynia się do oszczędzania energii poprzez automatyczne podniesie zadanej temperatury 2°C w trybie chłodzenia. Zmniejszona moc chłodzenia nie jest odczuwana dzięki specjalnemu programowi wentylatora.