X > <
Climate you need

Dopasujemy produkt do Twoich potrzeb.

Na rynku dostępnych jest obecnie kilkadziesiąt różnych marek klimatyzatorów dlatego zdajemy sobie sprawę jak trudny może być jego wybór.

Na co warto zwrócić uwagę i czym kierować się przy jego wyborze? Jakie dodatkowe funkcję posiadają klimatyzatory? Jak prawidłowo dobrać klimatyzator do swoich potrzeb? Które modele są najcichsze, a które zużywają najmniej prądu?

Zależy nam, aby Twój wybór był świadomy, oparty na rzeczywistych potrzebach i dostarczający dodatkowych korzyści (lub rozwiązujący Twój problem) związanych z jakością powietrza, niskim budżetem czy ograniczonym miejscem na montaż

Zobacz topowe klimatyzatory >

icon

Gwarancja jakości

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i instalacji oraz certyfikaty i autoryzacje niezbędne do prowadzenia działalności

icon

Duży wybór

Oferujemy szeroki wybór urządzeń do różnych typów pomieszczeń, zróżnicowanych pod względem funkcjonalności i parametrów technicznych

icon

Na każdą kieszeń

W ofercie posiadamy klimatyzatory dopasowane do indywidualnych możliwości finansowych każdego klienta

icon

Renomowane marki

Skupiamy się na renomowanych producentach, mających przedstawicielstwa w Polsce, co zapewnia dostęp do części zamiennych i wsparcie dla firm instalacyjnych.

icon

Dbałość o klienta

Zapewniamy klientom kompleksową obsługę: począwszy od analizy potrzeb, doradztwo, poprzez montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

icon

Doradztwo i wycena

bezpłatne doradztwo, dobór urządzenia i wycena

1

Misja

Potrzeby i oczekiwania naszych Klientów są dla nas priorytetem. W oparciu o szczegółową analizę każdego projektu i wieloletnie doświadczenie zawsze dobieramy i proponujemy indywidualne rozwiązania. Poprzez dostarczanie ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań kreujemy zdrowe i przyjazne środowisko poprawiając komfort życia naszych Klientów.

2

Co nas wyróżnia?

Dlatego stworzyliśmy salonklimy.pl. Bazując na doświadczeniu oraz parametrach technicznych urządzeń, wybraliśmy konkretne marki i modele klimatyzatorów pogrupowanych w poszczególne kategorie. W ten sposób powstał ranking prezentujący najlepsze modele w danej kategorii. Cenimy Twój czas i Twoją wygodę, dlatego nie musisz już wertować katalogów czy przeszukiwać strony producentów w internecie i zastanawiać się jaki wybrać klimatyzator.

3

Świadomy wybór

Do Twojej dyspozycji oddajemy jasne i czytelne zestawienia najlepszych klimatyzatorów o mocy 3.5 kW dostępnych na rynku pogrupowanych wg najważniejszych cech/atrybutów, które są najczęściej brane pod uwagę i które mają wpływ na stworzenie właściwego klimatu i komfortu. To właśnie parametry techniczne i funkcje urządzeń są dla nas wyznacznikiem jakości a nie marka danego producenta.

4

Odwiedź nasz salon

Aby Twój wybór był jeszcze bardziej świadomy i przemyślanym dajemy Ci możliwość obejrzenia wybranych modeli w naszym stacjonarnym salonie klimatyzacji przy ul. Radzymińskiej 208 w Warszawie. Odwiedź nas i porozmawiaj z naszym doradcą, który dokona prezentacji wybranych modeli i odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Na miejscu dowiesz się również więcej o usłudze montażu, umówisz wizję lokalną lub zarezerwujesz termin instalacji.