X > <
Klimatyzator ścienny

GREE Amber Prestige

Klimatyzator Gree Amber Prestige to klasa i funkcjonalność. Wyjątkowo energooszczędna jednostka zapewnia idealny komfort przy niskich kosztach eksploatacji.
Klimatyzator wyposażony jest w szereg wygodnych funkcji m.in.: 7 stopniową nastawę wentylatora i 3 tryby snu, wbudowany moduł wifi, więc można nim sterować telefonem z dowolnego miejsca na świecie.

Cena klimatyzatora netto 5.190 PLN
Cena ze standardowym montażem netto 8.690 PLN
Poziom hałasu
21 dB
Klasa efektywności
A+++
Roczne zużycie energii
132 kWh/rok
Wymiary jedn. wew.
996x301x225

Specyfikacja produktu

  • Moc chłodnicza: 3.53 kW
  • Moc grzewcza: 4.2 kW
  • SEER / Efektywność energetyczna Chłodzenie/: 8.5
  • SCOP /Efektywność energetyczna Ogrzewanie/: 5.1
  • Pobór mocy chłodzenie: 840 W
  • Pobór mocy grzanie: 950 W
  • Maksymalny przepływ powietrza: 800 m3/min
  • Zdolność do osuszania: 1.4 l/h

Sugerowana powierzchnia

35 m2

Ranking klimatyzatorów
Efektywność
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
&nbps;

Poniższe wartości są wartościami orientacyjnymi. Skontaktuj się z nami, aby dokonać profesjonalnego doboru i wyceny

Wstępny dobór klimatyzatora

Powierzchnia
Symbol
Moc
Cena neeto
Zdjęcie poglądowe
25 m2
GWH09YD-S6DBA2A
2.7 kW
4.890 PLN
35 m2
GWH12YD-S6DBA2A
3.5 kW
5.190 PLN
50 m2
GWH18YE-S6DBA2A
5.3 kW
5.790 PLN
70 m2
GWH24YE-S6DBA2A
7.0 kW
6.290 PLN
 
 
Zdrowie
 

Auto Clean

Ograniczenie rozwoju drobnoustrojów przez automatyczne osuszanie wymiennika.

Jonizator plazmowy

Zwalczanie drobnoustrojów występujących w powietrzu.

W trosce o Twoje zdrowie

Klimatyzator Gree Amber Prestige dzięki funkcji Air Ionizer dba również o zdrowie użytkowników. Wyposażenie urządzenia w jonizator powietrza pozwala na zwalczanie drobnoustrojów alergenów i wielu zanieczyszczeń znajdujących się we wdychanym przez nas powietrzu. Funkcja oczyszczania powietrza dodatkowo może zostać wzbogacona o opcjonalne filtry powietrza Health Filters*. Filtry te dostępne w pięciu rodzajach (filtr aktywny węglowy, fotokatalityczny, antybakteryjny, katechinowy oraz filtry z jonami srebra) umożliwiają m.in usuwanie pyłków kurzu bakterii czy formaldehydu. *dostępne jako opcja

Komfort
 

Wentylator w urządzeniu ma możliwość pracy w aż 7 prędkościach


Taka regulacja umożliwia nie tylko idealnie dokładne dopasowanie siły nadmuchu zimnego lub ciepłego powietrza do aktualnych potrzeb, ale też dopasowanie poziomu głośności. Przy ustawieniu najmniejszego przepływu powietrza Amber Prestige pracuje z głośnością wynoszącą zaledwie 21db(A). Jest to najlepsze rozwiązanie w wypadku korzystania z urządzenia nocą, kiedy chcemy maksymalnie wyciszyć otoczenie, aby nic nie zakłócało naszego snu.

3 tryby snu

Wiele trybów komfortowej pracy nocnej.

Szeroki zakres nawiewu powietrza

Pionowy i poziomy kierunek nawiewu powietrza - automatyczne i sterowalne żaluzje.

Sterowanie
 

Obsługa przez WI-FI

Możliwość sterowania urządzeniem ze smartfona.

Bogate opcje sterowania

Niewątpliwą zaletą modelu Amber Prestige są bogate możliwości sterowania. Klimatyzator wyposażony jest w standardzie w pilot bezprzewodowy oraz zbudowany moduł wi-fi, dzięki któremu możliwe jest kontrolowanie pracy urządzenia z aplikacji na smartfony z dowolnego miejsca na świecie. Poza pilotem oraz wi-fi klimatyzator oferuje możliwość doposażenia w sterownik przewodowy naścienny, oraz sterownik centralny. Poszerzają one możliwości sterowania m.in. o tygodniowy regulator czasowy. Dodatkowo model ten kompatybilny jest z modułem styku ON/OFF wykorzystywanym m.in. do integracji klimatyzatorów z kartami hotelowymi. Opcją sterowania dająca najszersze możliwości jest połączenie klimatyzatora z bramką BMS BACnet i sterowanie urządzeniem z poziomu komputera.

Energooszczędność
 

Oszczędność energii

Możliwość pracy ze zredukowanym poborem energii elektrycznej. Klasa energetyczna A+++ (przy chłodzeniu) i A+++ (przy grzaniu) jest jedną z największych zalet tego urządzenia. Mniejsze zużycie energii elektrycznej przekłada się bezpośrednio na mniejsze koszty eksploatacji, a co za tym idzie – w budżecie domowym zostanie więcej pieniędzy nawet po okresach intensywnych upałów, jak i srogich mrozów, kiedy klimatyzator pracuje niemalże non-stop.

Poznaj klimatyzator Gree Amber Prestige

Źródło: Gree Polska Sp. z o.o.