X > <
Klimatyzator ścienny

GREE Muse

Niewielkie wymiary i wysokie parametry pracy to istotne zalety tego modelu. Obsługa przez wi-fi, 4 stopnie pracy wentylatora oraz funkcja Smart Flow sprawiają, że obsługa tego urządzenia jest bardzo komfortowa. Jako dodatkowa opcja istnieje możliwość samodzielnego instalowania opcjonalnych filtrów, co jest praktycznym dodatkiem dla użytkowników przykładających wagę do czystego powietrza.

Cena klimatyzatora netto 2.590 PLN
Cena ze standardowym montażem netto 4.090 PLN
Poziom hałasu
28 dB
Klasa efektywności
A++
Roczne zużycie energii
180 kWh/rok
Wymiary jedn. wew.
819x256x185

Specyfikacja produktu

  • Moc chłodnicza: 3.20 kW
  • Moc grzewcza (przy -7 C): 3.40 kW
  • SEER / Efektywność energetyczna Chłodzenie/: 6.1
  • SCOP /Efektywność energetyczna Ogrzewanie/: 4.1
  • Pobór mocy chłodzenie: 1.090 W
  • Pobór mocy grzanie: 940 W
  • Maksymalny przepływ powietrza: 550 m3/h
  • Zdolność do osuszania: 1.4 l/h

Sugerowana powierzchnia

35 m2

Ranking klimatyzatorów
Ekononia i Komfort
 
Dostępne modele
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
&nbps;

Moc klimatyzatora odpowiada wielkości pomieszczenia.

Wstępny wybór klimatyzatora

Powierzchnia
Symbol
Moc
Cena netto
Zdjęcie poglądowe
25 m2
GWH09AFB-K6DNA1A1
2.7 kW
2.390 PLN
35 m2
GWH12AFB-K6DNA1A
3.6 kW
2.590 PLN
50 m2
GWH18AFD-K6DNA1B
5.4 kW
3.790 PLN
70 m2
GWH24AFD-K6DNA1A
7.2 kW
4.390 PLN
 
 
Zdrowie
 

Auto Clean

Ograniczenie rozwoju drobnoustrojów przez automatyczne osuszanie wymiennika.

Jonizator plazmowy

Zwalaczanie drobnoustrojów występujących w powietrzu. Zastosowany jonizator plazmowy to aktywny filtr elektrostatyczny, który usuwa nie tylko cząstki kurzu, lecz także dym papierosowy, nieprzyjemne zapachy oraz bakterie i pyłki.

Air Ionizer oraz HEALTH Filters.

W trosce o Twoje zdrowie klimatyzator Gree Muse, dzięki funkcjom Air Ionizer oraz HEALTH Filters dba również o zdrowie użytkowników.
Wyposażenie urządzenia w jonizator powietrza pozwala na zwalczanie drobnoustrojów alergenów i wielu zanieczyszczeń znajdujących się we wdychanym przez nas powietrzu.
Funkcja oczyszczania powietrza dodatkowo może zostać wzbogacona o opcjonalne filtry powietrza. Filtry te dostępne w pięciu rodzajach (filtr aktywny węglowy, fotokatalityczny, antybakteryjny, katachniowy oraz filtry z jonami srebra) umożliwiają m.in usuwanie pyłków kurzu, bakterii czy formaldehydu.

Komfort
 

4 biegi wentylatora

Możliwość ustawienia do 4 prędkości wentylatora..

Automatyczny tryb snu

Tryb komfortowej pracy nocnej.

Funkcja Turbo

Funkcja szybkiego chłodzenia pomieszczeń..

Energooszczędność
 

Oszczędzanie energii

Możliwość pracy ze zredukowanym poborem energii elektrycznej. Klasa energetyczna A++ (przy chłodzeniu) jest jedną z największych zalet tego urządzenia. Mniejsze zużycie energii elektrycznej przekłada się bezpośrednio na mniejsze koszty eksploatacji, a co za tym idzie – w budżecie domowym zostanie więcej pieniędzy nawet po okresach intensywnych upałów, jak i srogich mrozów, kiedy klimatyzator pracuje niemalże non-stop.

Sterowanie
 

Obsługa przez wi-fi

Możliwość sterowania urządzeniem ze smartfona.

Bogate opcje sterowania

Niewątpliwą zaletą modelu Gree Muse są bogate możliwości sterowania. Klimatyzator wyposażony jest w standardzie w pilot bezprzewodowy oraz wbudowany moduł Wi-Fi, dzięki któremu możliwe jest kontrolowanie pracy urządzenia z aplikacji na smartfony z dowolnego miejsca na świecie. Poza pilotem oraz wi-fi Gree Muse oferuje możliwość doposażenia w sterownik przewodowy naścienny, oraz sterownik centralny. Poszerzają one możliwości sterowania m.in. o tygodniowy regulator czasowy. Dodatkowo model ten kompatybilny jest z modułem styku ON/OFF wykorzystywanym m.in. do integracji klimatyzatorów z kartami hotelowymi. Opcją sterowania dającą najszersze możliwości jest połączenie klimatyzatora bramką BMS BACnet i sterowanie urządzeniem z poziomu komputera..