X > <
Klimatyzator ścienny

GREE Lomo Luxury Plus

Zaletą tego urządzenia jest wszechstronność. Dzięki nowej konstrukcji jednostka wyposażona została w dodatkowe możliwości - m. in. rozbudowane możliwości sterowania nawiewem powietrza, 7 biegów wentylatora oraz ustawienia 3 trybów snu. Lomo Luxury Plus cechuje się wysoką klasą energetyczną A++ dla chłodzenia w jednostkach o dowolnej mocy oraz optymalną głośnością pracy - od 24 dB.

Cena klimatyzatora netto 3.190 PLN
Cena ze standardowym montażem netto 4.690 PLN
Poziom hałasu
26 dB
Klasa efektywności
A++
Roczne zużycie energii
196 kWh/rok
Wymiary jedn. wew.
790x275x200

Specyfikacja produktu

  • Moc chłodnicza: 3.5 kW
  • Moc grzewcza (przy -7 C): 3.67 kW
  • SEER / Efektywność energetyczna Chłodzenie/: 7.0
  • SCOP /Efektywność energetyczna Ogrzewanie/: 4.0
  • Pobór mocy chłodzenie: 1.090 W
  • Pobór mocy grzanie: 990 W
  • Maksymalny przepływ powietrza: 680 m3/min
  • Zdolność do osuszania: 1.4 l/h

Sugerowana powierzchnia

35 m2

Ranking klimatyzatorów
Ekononia i Komfort
 
Dostępne modele
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
&nbps;

Poniższe wartości są wartościami orientacyjnymi. Skontaktuj się z nami, aby dokonać profesjonalnego doboru i wyceny

Wstępny dobór klimatyzatora

Powierzchnia
Symbol
Moc
Cena netto
Zdjęcie poglądowe
25 m2
GWH09QB-K6DNB2E
2.7 kW
2.850 PLN
35 m2
GWH12QC-K6DNB2D
3.5 kW
3.190 PLN
50 m2
GWH18QD-K6DNB2D
5.2 kW
4.390 PLN
70 m2
GWH24QE-K6DNB2E
7.0 kW
5.090 PLN
 
 
Zdrowie
 

Auto Clean

Ograniczenie rozwoju drobnoustrojów przez automatyczne osuszanie wymiennika.

Jonizator plazmowy

Zwalaczanie drobnoustrojów występujących w powietrzu. Zastosowany jonizator plazmowy to aktywny filtr elektrostatyczny, który usuwa nie tylko cząstki kurzu, lecz także dym papierosowy, nieprzyjemne zapachy oraz bakterie i pyłki.

Air Ionizer oraz Health Filters

W trosce o Twoje zdrowie klimatyzator Lomo Luxury Plus, dzięki funkcjom Air Ionizer oraz Health Filters dba również o zdrowie użytkowników. Wyposażenie urządzenia w jonizator powietrza pozwala na zwalczanie drobnoustrojów, alergenów i wielu zanieczyszczeń znajdujących się we wdychanym przez nas powietrzu. Funkcja oczyszczania powietrza dodatkowo może zostać wzbogacona o opcjonalne filtry powietrza. Filtry te dostępne w pięciu rodzajach (filtr aktywny węglowy, fotokatalityczny, antybakteryjny, katechinowy oraz filtry z jonami srebra) umożliwiają m.in usuwanie pyłków kurzu bakterii czy formaldehydu.

Komfort
 

3 tryby snu

Wiele trybów komfortowej pracy nocnej.
Klimatyzator został zaprojektowany w taki sposób, aby jego nadmuch był w stanie objąć całe pomieszczenie. W tym celu wyposażono go w automatyczne żaluzje poziomą i pionowe. Dzięki temu rozwiązaniu rozkład temperatury w pomieszczeniu jest jeszcze bardziej komfortowy i jednolity.

7 prędkości wentylatora

Możliwość ustawienia do 7 prędkości wentylatora. Model Lomo Luxury Plus dzięki wyposażeniu w 7 biegów wentylatora oraz funkcje SMART FLOW 3D, daje użytkownikowi pełną kontrolę nad komfortem w pomieszczeniu.

Precyzyjna kontrola klimatu

Dzięki funkcji 7-GEAR FAN możliwe jest precyzyjne ustawienie intensywności nawiewu urządzenia. Rozwiązanie SMART FLOW 3D polega na zastosowaniu automatycznych żaluzji pionowych i poziomych. Umożliwia to zdalne sterowanie kierunkiem nawiewu powietrza nie tylko standardowo w kierunku góra-dół, ale także lewo- prawo.

Energooszczędność
 

Oszczędzanie energii

Możliwość pracy ze zredukowanym poborem energii elektrycznej.

Oszczędny

Klasa energetyczna A++ (przy chłodzeniu) jest jedną z największych zalet tego urządzenia. Mniejsze zużycie energii elektrycznej przekłada się bezpośrednio na mniejsze koszty eksploatacji, a co za tym idzie – w budżecie domowym zostanie więcej pieniędzy nawet po okresach intensywnych upałów, jak i srogich mrozów, kiedy klimatyzator pracuje niemalże non-stop.


Efektywne chłodzenie/grzanie


Jeszcze wydajniejsze grzanie i chłodzenie.

Sterowanie
 


Sterowanie przez wi-fi

Możliwość sterowania urządzeniem ze smartfona. W celu zwiększenia komfortu użytkownika, klimatyzator może być obsługiwany za pomocą dowolnego telefonu/tabletu Wi-Fi bazującego na systemie Android lub iOS. Pozwala to na kontrolę urządzenia z każdego zakątka domu lub spoza domu oraz zwiększa możliwości w zakresie planowania pracy.

Bogate opcje sterowania

Niewątpliwą zaletą modelu LOMO LUXURY PLUS są bogate możliwości sterowania. Klimatyzator wyposażony jest w standardzie w pilot bezprzewodowy oraz wbudowany moduł Wi-Fi, dzięki któremu możliwe jest kontrolowanie pracy urządzenia z aplikacji na smartfony z dowolnego miejsca na świecie. Poza pilotem oraz Wi-Fi Lomo Luxury Plus oferuje możliwość doposażenia w sterownik przewodowy naścienny, oraz sterownik centralny. Poszerzają one możliwości sterowania m.in. o tygodniowy regulator czasowy. Dodatkowo model ten kompatybilny jest z modułem styku ON/OFF wykorzystywanym m.in. do integracji klimatyzatorów z kartami hotelowymi. Opcją sterowania dającą najszersze możliwości jest połączenie klimatyzatora z bramką BMS BACnet i sterowanie urządzeniem z poziomu komputera.

24h program

24h automatyczny programator włączania i wyłączania urządzenia.

Poznaj klimatyzator Lomo Luxury Plus

Źródło: Gree Polska