X > <
Klimatyzator ścienny

AUX Halo

Smukła konstrukcja kryje szereg innowacyjnych rozwiązań gwarantujących niezawodność, komfort i bezpieczeństwo. Najwyższy komfort użytkowania zapewnia szeroka gama praktycznych funkcji: antykorozyjne, pozłacane lamele, wielokierunkowy nawiew powietrza 4D, wbudowany moduł sterowania Wi-Fi, zaawansowany jonizator czy opatentowana technologia samooczyszczania - to tylko część zalet klimatyzatorów serii Halo.

Cena netto: 2.890 PLN netto
Cena ze standardowym montażem: 4.390 PLN netto
Poziom hałasu
20 dB
Klasa efektywności
A++
Roczne zużycie energii
203 kWh/rok
Wymiary jedn. wew.
788x292x198

Specyfikacja produktu

  • Moc chłodnicza: 3.6 kW
  • Moc grzewcza (przy -7 C): 3.8 kW
  • SEER / Efektywność energetyczna Chłodzenie/: 6.12
  • SCOP /Efektywność energetyczna Ogrzewanie/: 4.14
  • Pobór mocy chłodzenie: 1.130 W
  • Pobór mocy grzanie: 1.240 W
  • Maksymalny przepływ powietrza: 600 m3/h

Sugerowana powierzchnia

35 m2

Ranking klimatyzatorów
Ekonomia i Komfort
 
Dostępne modele
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
&nbps;

Poniższe wartości są wartościami orientacyjnymi. Skontaktuj się z nami, aby dokonać profesjonalnego doboru i wyceny

Wstępny dobór klimatyzatora

Powierzchnia
Symbol
Moc
Cena netto
Zdjęcie poglądowe
25 m2
AUX-09HA/I - AUX-09HA/O
2.7 kW
2.690 PLN
35 m2
AUX-12HA/I - AUX-12HA/O
3.6 kW
2.890 PLN
50 m2
AUX-18HA/I - AUX-18HA/O
5.4 kW
4.290 PLN
70 m2
AUX-24HA/I - AUX-24HA/O
7.2kW
5.090 PLN
AUX HALO DELUXE
25 m2
AUX-09HE/I - AUX-09HE/O
2.75kW
2.890 PLN
AUX HALO DELUXE
35 m2
AUX-12HE/I - AUX-12HE/O
3.6kW
3.190 PLN
AUX HALO DELUXE
50 m2
AUX-18HE/I - AUX-18HE/O
5.5kW
4.490 PLN
AUX HALO DELUXE
70 m2
AUX-24HE/I - AUX-24HE/O
7.3kW
5.490 PLN
 
 
Zdrowie
 

Filtr Anti-PM2.5 w standardzie - skuteczna ochrona przed smogiem w Twoim domu.

Filtr PM2.5 wyłapuje unoszące się w powietrzu drobne cząsteczki pyłów (pył zawieszony PM1.0, PM2.5) które stanowią główny składnik smogu, i które są jednymi najbardziej szkodliwych dla zdrowia człowieka zanieczyszczeń atmosferycznych. Filtr usuwa 99,9% tych zanieczyszczeń, zapewniając czyste i zdrowe powietrze w klimatyzowanym pomieszczeniu.

System filtracji powietrza - wysoka jakość powietrza w Twoim otoczeniu.

Wszystkie jednostki naścienne marki AUX posiadają standardowo zainstalowany podstawowy filtr powietrza (o strukturze plastra miodu - seria Freedom lub o zwiększonej gęstości - seria J-Smart i Halo), który skutecznie wyłapuje unoszące się we wnętrzu większe zanieczyszczenia takie jak kurz i pył.


Zaawansowana filtracja - filtr PM 2.5 i antybakteryjny w standardzie.

Jednostki naścienne AUX z serii Halo posiadają w standardowym wyposażeniu filtr PM2.5 i filtr antybakteryjny zapewniając zaawansowaną ochronę przed konkretnymi rodzajami zanieczyszczeń.

Jonizator powietrza - czyste i bezpieczne powietrze w Twoim domu.

Jednostka ścienna AUX Halo została standardowo wyposażona w zaawansowany jonizator powietrza, który zadba o najwyższą jakość powietrza w klimatyzowanym pomieszczeniu. Jonizator produkuje jony ujemne, które są uwalniane do powietrza przepływającego przez klimatyzator. Ujemnie naładowane jony mają zdolność otaczania i przyciągania różnego rodzaju cząstek zanieczyszczeń krążących w pomieszczeniu. Wchodząc z nimi w reakcję chemiczną, dezaktywując je. W ten sposób jonizator skutecznie eliminuje z powietrza drobne cząstki kurzu, wirusy, bakterie, roztocza, pleśń, pyłki i inne alergeny. Neutralizuje także nieprzyjemne zapachy, nawet dym papierosowy.

Komfort
 

Najwyższy poziom komfortu - funkcja wielokierunkowego nawiewu 4D

Ruchome poziome i pionowe żaluzje nawiewne mogą poruszać się automatycznie w czterech kierunkach, zapewniając równomierne rozprowadzanie klimatyzowanego powietrza w całym pomieszczeniu i jeszcze wyższy poziom komfortu użytkowników.

Tryb pracy nocnej - najwyższy poziom komfortu podczas nocnego odpoczynku.

Podczas aktywnej funkcji pracy nocnej jednostka wewnętrzna działa zgodnie z ustawioną krzywą temperatury - po włączeniu funkcji podczas dwóch pierwszych godzin pracy w trybie chłodzenia podnosi nastawioną temperaturę o 1 stopień na godzinę (w trybie ogrzewania obniża temperaturę w tym samym tempie). Przez 5 następnych godzin utrzymuje osiągnięta temperaturę, na stałym poziomie, po czym klimatyzator wyłącza się. Zapewni to najwyższy komfort zator użytkownika podczas nocnego wypoczynku oraz ogranicza zużycie energii elektrycznej przez urządzenie.

Funkcja Anti-Cold

W przypadku rozpoczęcia pracy w trybie ogrzewania, wentylator jednostki wewnętrznej pracuje na najniższej prędkości, aby uniknąć nawiewu zimnego powietrza. Prędkość nawiewu jest automatycznie zwiększana wraz ze wzrostem temperatury parownika, aż do zadanej wielkości.

Funkcja „I FEEL”

Funkcja inteligentnego odczytu temperatury „I FEEL” daje możliwość dokładnego dopasowania temperatury nawiewu do warunków panujących aktualnie w pomieszczeniu, przez co pozwala uzyskać maksymalny komfort przy niskim zużyciu energii.

Energooszczędność
 

Tryb pracy ekonomicznej ECO - Oszczędzanie energii

Gdy funkcja oszczędzania energii jest włączona, klimatyzator pracuje ze zredukowanym poborem energii elektrycznej, co pozwala na maksymalne obniżenie kosztów zasilania.

Tryb czuwania “Standby 0,3 W”

W trybie czuwania „Standby”, dzięki specjalnie zaprojektowanej płycie PCB i odłączeniu zasilania od nieużywanych podzespołów jednostki, możliwe jest obniżenie zużycia energii elektrycznej przez klimatyzator aż do 0,3 W na godzinę.

Sterowanie
 

Wbudowany moduł Wi-Fi

Wbudowany moduł pozwala na sterowanie pracą klimatyzatora z poziomu smartfona, tabletu lub komputera połączonego z Internetem, z dowolnego miejsca na świecie.

Programator czasowy

Funkcja programatora czasowego umożliwia użytkownikowi ustawianie dokładnego czasu automatycznego włączenia i wyłączenia klimatyzatora.

 

Poznaj klimatyzatory AUX serii HALO

Źródło: Wienkra Sp. z o.o.