X > <
Klimatyzator ścienny

ME Diamond Ruby Red

Klimatyzacja najwyższej próby. Doskonałe wzornictwo pozwoli Ci wyrazić Twój indywidualizm.
Absolutny top w zakresie efektywności energetycznej - wskaźnik SEER 9.5. Najoszczędniejszy klimatyzator dostępny na rynku - roczne zużycie energii na poziomie 129 kWh/rok. Mitsubishi Diamond Ruby Red posiada zaawansowane systemy filtracji i oczyszczania powietrza, które skutecznie zadbają o Twoje zdrowie.

Cena netto: 10.630 PLN netto
Cena ze standardowym montażem: 12.130 PLN netto
Poziom hałasu
19 dB
Klasa efektywności
A+++
Roczne zużycie energii
129 kWh/rok
Wymiary jedn. wew.
890x307x233

Specyfikacja produktu

  • Moc chłodnicza: 3.5 kW
  • Moc grzewcza (przy -7 C): 4.0 kW
  • SEER / Efektywność energetyczna Chłodzenie/: 9.5
  • SCOP /Efektywność energetyczna Ogrzewanie/: 5.1
  • Pobór mocy chłodzenie: 820 W
  • Pobór mocy grzanie: 800 W
  • Maksymalny przepływ powietrza: 582 m3/h

Sugerowana powierzchnia

35 m2

Ranking klimatyzatorów
Best of the Best
 
Dostępne modele
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
&nbps;

Poniższe wartości są wartościami orientacyjnymi. Skontaktuj się z nami, aby dokonać profesjonalnego doboru i wyceny

Wstępny dobór klimatyzatora

Powierzchnia
Symbol
Moc
Cena netto
Zdjęcie poglądowe
25 m2
MSZ-LN25VG2R - MUZ-LN25VG2
2.5 kW
8.700 PLN
35 m2
MSZ-LN35VG2R - MUZ-LN35VG2
3.5 kW
10.630 PLN
50 m2
MSZ-LN50VG2R - MUZ-LN50VG2
5.0 kW
12.880 PLN
60 m2
MSZ-LN60VG2R - MUZ-LN60VG2
6.1 kW
14.260 PLN
 
 
Zdrowie
 

Poczwórny filtr Plasma-Quad-Plus

Filtr Plasma-Quad-Plus działa podobnie do kurtyny elektrycznej, unieszkodliwiając wirusy i bakterie za pomocą wyładowań elektrycznych. Oprócz wirusów, bakterii, alergenów i kurzu filtr Plasma-Quad-Plus jest bardzo skuteczny w usuwaniu pleśni i mikrocząstek.

Komfort
 

Czujnik i-see 3D

Klimatyzator oszczędza energię dzięki wykrywaniu obecności w pomieszczeniu. Jednostka dostosowuje strumień i rozdział powietrza pod kątem komfortu.

Funkcja Double Vane

Klimatyzator posiada dwie działające niezależnie od siebie żaluzje powietrzne, które zapewniają wysoką efektywność rozdziału powietrza w pomieszczeniu.

Sterowanie
 

Karta Wi-Fi MELCloud

Wbudowane karta Wifi w wyposażeniu standardowym. W zestawie pilot na podczerwień z funkcją programatora tygodniowego i podświetleniem wyświetlacza

Klimat regulowany na odległość

MELCloud to system nowej generacji oparty na sterowaniu za pośrednictwem chmury przeznaczony dla urządzeń klimatyzacyjnych i systemów ogrzewania firmy Mitsubishi Electric. MELCloud umożliwia łatwe sterowanie urządzeniami z dowolnego miejsca. Dostęp do urządzeń Mitsubishi Electric i sterowanie nimi jeszcze nigdy nie były tak proste - teraz można to robić za pośrednictwem komputera, tabletu lub smartfona.

MELCloud umożliwia sterowanie "na żywo" z tygodniowym sterownikiem czasowym, zapewniając pełną elastyczność dostępu do klimatyzatorów i systemów ogrzewania Mitsubishi Electrics z jednego urządzenia lub lokalizacji. Podłączenie urządzeń do MELCloud umożliwia rejestrowanie błędów  i powiadamianie i nich. Za pośrednictwem aplikacji MELCloud dostępne są również informacje o pogodzie oraz dane do kontaktu z działem obsługi klienta.

Do połączenia klimatyzatora lub systemu ogrzewania z MELCloud niezbędny jest oryginalny adapter WiFi firmy Mitsubishi Electrics, który należy połączyć bezprzewodowo z routerem. Adapter znajduje się w podstawowym wyposażeniu jednostki.

Darmowa aplikacja do sterowania z poziomu smartfona jest dostępna w sklepach z aplikacjami.

Energooszczędność
 

Energooszczędna praca

Technologie inwerterowe Mitsubishi Electric są dostosowane aby zapewnić automatyczne dobieranie obciążenia pracy w zależności od zapotrzebowania. Zmniejsza to nadmierne zużycie energii elektrycznej, a tym samym realizuje klasę energetyczną A + + + dla trybu chłodzenia i grzania (dla jednostek 2.5 kW i 3.5 kW)

Funkcja Econo Cool

Przyczynia się do oszczędzania energii poprzez automatyczne podniesienie zadanej temperatury o 2°C w trybie chłodzenia. Zmniejszona moc chłodzenia nie jest odczuwalna dzięki specjalnemu programowi wentylatora.

Poznaj klimatyzatory ME Diamond