X > <
Klimatyzator ścienny

AUX Freedom

Klimatyzator Freedom to najmniejsza jednostka ze wszystkich oferowanych/dostępnych na rynku – tylko 75 cm szerokości. Ekonomiczne jednostki o uniwersalnej, nowoczesnej stylistyce i optymalnych parametrach pracy. Technologia inwerterowa i klasa energetyczna A++ gwarantują wysoką energooszczędność i niezawodność. Jak na podstawowy model w gamie urządzeń AUX do zastosowań mieszkaniowych, jednostki Freedom zaskakują liczbą funkcji – oferują między innymi funkcję samooczyszczania, tryb turbo, programator czasowy, funkcję inteligentnego odczytu temperatury „I Feel”, jonizator i sterowanie Wi-Fi.

Cena klimatyzatora netto 2.090 PLN
Cena ze standardowym montażem netto 3.590 PLN
Poziom hałasu
20 dB
Klasa efektywności
A++
Roczne zużycie energii
196 kWh/rok
Wymiary jedn. wew.
750x285x200

Specyfikacja produktu

  • Moc chłodnicza: 3.5 kW
  • Moc grzewcza: 3.5 kW
  • SEER / Efektywność energetyczna Chłodzenie/: 6.65
  • SCOP /Efektywność energetyczna Ogrzewanie/: 4.36
  • Pobór mocy chłodzenie: 1.090 W
  • Pobór mocy grzanie: 970 W
  • Maksymalny przepływ powietrza: 560 m3/h

Sugerowana powierzchnia

35 m2

Wersja klimatyzatora
Przestrzeń
Dostępne modele
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
&nbps;

Poniższe wartości są wartościami orientacyjnymi. Skontaktuj się z nami, aby dokonać profesjonalnego doboru i wyceny

Wstępny dobór klimatyzatora

Powierzchnia
Symbol
Moc
Cena netto
Zdjęcie poglądowe
25 m2
AUX-09FH/I - AUX-09FH/O
2.6 kW
1.990 PLN
35 m2
AUX-12FH/I - AUX-12FH/O
3.5 kW
2.090 PLN
50 m2
AUX-18FH/I - AUX-18FH/O
5.2 kW
3.290 PLN
70 m2
AUX-24FH/I - AUX-24FH/O
7.0 kW
3.990 PLN
Zdrowie

Filtr antybakteryjny

Niezastąpiony w walce z każdym rodzajem bakterii i chorobotwórczych drobnoustrojów, które zatrzymane są na antybakteryjnej powłoce umieszczanej na powierzchni filtra. Dzięki znajdującym się tu bakteriobójczym substancjom ich rozwój zostaje zahamowany.

Zaawansowane samoczyszczenie

Bardzo przydatna funkcja, która zapewnia czyste wnętrze urządzenia. Po zakończeniu działania w trybie chłodzenia funkcja samooczyszczania automatycznie osusza wymiennik ciepła w jednostce wewnętrznej z wilgoci, przygotowując ją do następnej pracy. Zapobiega to rozwojowi bakterii pleśni i nieprzyjemnych zapachów, utrzymując wnętrze jednostki w czystości.


Jonizator powietrza

Jedna z kluczowych funkcji wypływająca korzystnie na nasz nastrój samopoczucie oraz koncentrację podczas pracy czy nauki. Jonizator wyrównuje poziom jonów dodatnich i ujemnych w pomieszczeniu, dzięki czemu zapobiega rozwojowi wirusów, grzybów i bakterii ponadto neutralizuje alergeny oraz nieprzyjemne zapachy.

Tryb osuszania

W trybie osuszania klimatyzator obniża poziom wilgotności powietrza w pomieszczeniu do optymalnej wartości, automatycznie dobierając temperaturę wielkość przepływu powietrza tak, aby osiągnąć najlepsze warunki dla osuszania. Zapobiega to rozwojowi różnych zanieczyszczeń w powietrzu (grzybów, pleśni, bakterii) i daje poczucie większego komfortu.

Filtr o wysokiej gęstości

Klimatyzator wyposażony jest w filtr o zwiększonej gęstości, który jest znacznie bardziej skuteczny w zatrzymywaniu zanieczyszczeń unoszących się w powietrzu, między innymi cząsteczek kurzu i pyłu.

Jednostki naścienne AUX posiadają wbudowany kilkustopniowy system filtracji, który zapewnia czyste i bezpieczne powietrze w klimatyzowanym pomieszczeniu. Większe zanieczyszczenia, takie jak cząsteczki kurzu i pyłu, skutecznie wyłapywane przez podstawowy filtr powietrza - filtr o wysokiej gęstości siatki filtrującej.

Komfort

Najwyższy poziom komfortu - funkcja wielokierunkowego nawiewu 4D

Ruchome poziome i pionowe żaluzje nawiewne mogą poruszać się automatycznie w czterech kierunkach, zapewniając równomierne rozprowadzanie klimatyzowanego powietrza w całym pomieszczeniu i jeszcze wyższy poziom komfortu użytkowników.

Tryb pracy nocnej - najwyższy poziom komfortu podczas nocnego odpoczynku

Podczas aktywnej funkcji pracy nocnej jednostka wewnętrzna działa zgodnie z ustawioną krzywą temperatury - po włączeniu funkcji podczas dwóch pierwszych godzin pracy w trybie chłodzenia podnosi nastawioną temperaturę o 1 stopień na godzinę (w trybie ogrzewania obniża temperaturę w tym samym tempie). Przez 5 następnych godzin utrzymuje osiągnięta temperaturę, na stałym poziomie, po czym klimatyzator wyłącza się. Zapewni to najwyższy komfort zator użytkownika podczas nocnego wypoczynku oraz ogranicza zużycie energii elektrycznej przez urzadzenie.

Funkcja Anti-Cold

W przypadku rozpoczęcia pracy w trybie ogrzewania, wentylator jednostki wewnętrznej pracuje na najniższej prędkości, aby uniknąć nawiewu zimnego powietrza. Prędkość nawiewu jest automatycznie zwiększana wraz ze wzrostem temperatury parownika, aż do zadanej wielkości.

Funkcja „I FEEL”

Funkcja inteligentnego odczytu temperatury „I FEEL” daje możliwość dokładnego dopasowania temperatury nawiewu do warunków panujących aktualnie w pomieszczeniu, przez co pozwala uzyskać maksymalny komfort przy niskim zużyciu energii.

Energooszczędność

Tryb pracy ekonomicznej ECO - oszczędzanie energii

Gdy funkcja oszczędzania energii jest włączona, klimatyzator pracuje ze zredukowanym poborem energii elektrycznej, co pozwala na maksymalne obniżenie kosztów zasilania.

Tryb czuwania “Standby 0,3W”

W trybie czuwania „Standby”, dzięki specjalnie zaprojektowanej płycie PCB i odłączeniu zasilania od nieużywanych podzespołów jednostki, możliwe jest obniżenie zużycia energii elektrycznej przez klimatyzator aż do 0,3 W na godzinę.

Klasa efektywności energetycznej A++ w trybie chłodzenia

Wszystkie urządzenia z oferty marki AUX z serii klimatyzatorów pokojowych osiągają wysoką klasę efektywności energetycznej A++ dla pracy w trybie chłodzenia i A+ dla pracy w trybie ogrzewania.

Sterowanie

Wbudowany moduł Wi-Fi

Wbudowany moduł pozwala na sterowanie pracą klimatyzatora z poziomu smartfona, tabletu lub komputera połączonego z Internetem, z dowolnego miejsca na świecie.

Programator czasowy

Funkcja programatora czasowego umożliwia użytkownikowi ustawianie dokładnego czasu automatycznego włączenia i wyłączenia klimatyzatora.

Poznaj klimatyzator AUX Freedom

Źródło: Wienkra Sp. z o.o.