X > <
Klimatyzator ścienny

PANASONIC TZ COMPACT

Idealny klimatyzator, który zmieści się w nawet najmniejszych pomieszczeniach w Twoim domu.
Nowe jednostki TZ z czynnikiem chłodniczym R32 to połączenie mocy i efektywności. Nowoczesna stylistyka urządzeń idealnie łączy się z eleganckimi wnętrzami Twojego domu. Nowa konstrukcja powstała dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów. Kompaktowe wymiary obudowy (tylko 799 mm szerokości) pozwalają na umieszczenie jednostki wewnętrznej w trudnych do zagospodarowania miejscach, np. nad drzwiami. Klimatyzator Panasonic to nie tylko komfort w Twoim domu – urządzenie to oszczędza energię, oczyszcza powietrze, a także dostosowuje moc chłodzenia do wielkości i rodzaju pomieszczeń oraz trybu życia użytkowników.

Cena netto: 4.543 PLN netto
Cena ze standardowym montażem: 6.043 PLN netto
Poziom hałasu
20 dB
Klasa efektywności
A++
Roczne zużycie energii
180 kWh/rok
Wymiary jedn. wew.
779x290x209

Specyfikacja produktu

  • Moc chłodnicza: 3.5 kW
  • Moc grzewcza: 4.0 kW
  • SEER / Efektywność energetyczna Chłodzenie/: 6.8
  • SCOP /Efektywność energetyczna Ogrzewanie/: 4.6
  • Pobór mocy chłodzenie: 980 W
  • Pobór mocy grzanie: 990 W
  • Maksymalny przepływ powietrza: 11.8 m3/min
  • Zdolność do osuszania: 2.0 l/h

Sugerowana powierzchnia

35 m2

Wersja klimatyzatora
Przestrzeń
 
Dostępne modele
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
&nbps;

Poniższe wartości są wartościami orientacyjnymi. Skontaktuj się z nami, aby dokonać profesjonalnego doboru i wyceny

Wstępny dobór klimatyzatora

Powierzchnia
Symbol
Moc
Cena netto
Zdjęcie poglądowe
25 m2
KIT-TZ20WKE
2.4 kW
3.690 PLN
30 m2
KIT-TZ25WKE
3.0 kW
3.880 PLN
40 m2
KIT-TZ35WKE
3.9 kW
4.543 PLN
45 m2
KIT-TZ42WKE
4.6 kW
5.775 PLN
55 m2
KIT-TZ50WKE
5.6 kW
6.456 PLN
70 m2
KIT-TZ60WKE
7.1 kW
7.670 PLN
80 m2
KIT-TZ71WKE
8.1 kW
9.608 PLN
 
 
Zdrowie
 

Filtr PM2.5

Klimatyzator został wyposażony w bardzo praktyczny filtr PM2.5. Potrafi zatrzymywać cząsteczki będące składnikami smogu, czyli jednego z najgroźniejszych dla ludzkiego zdrowia zanieczyszczeń środowiskowych. Zastosowany w urządzeniu filtr chroni również przed kurzem i pyłkami, znacząco podnosząc komfort życia alergików.

W powietrzu mogą znajdować się cząstki stałe (PM2.5) takie jak kurz, zanieczyszczenia, dym, kropelki cieczy. Filtr wychwytuje cząsteczki PM2.5 w tym niebezpieczne zanieczyszczenia, jak również kurz domowy i pyłek kwiatowy, zapewniając czyste powietrze użytkownikom.

Komfort
 

Żaluzje Aerowings zapewniające laminarny obieg powietrza w pomieszczeniu.

Tryb Super Quiet zapewnia bardzo cichy poziom głośności tylko 20 dB (A).

Energooszczędność
 

Urządzenia najwyższej klasy energetycznej

Zastosowanie oryginalnej technologii inwerterowej firmy Panasonic i wysokiej klasy sprężarki pozwoliło uzyskać najwyższy poziom sprawności i efektywności. Dzięki temu użytkownicy, płacąc mniej za energię elektryczną, przyczyniają się jednocześnie do ochrony środowiska.

Sterowanie
 

Nowy, stylowy sterownik na podczerwień

Innowacyjny design na wyciągnięcie ręki dzięki nowemu stylowemu, podświetlanemu sterownikowi Sky Controller. Większy ekran i łatwiejsza obsługa.

Aplikacja Comfort Cloud - Więcej niż zdalne sterowanie

Wygodne, scentralizowane sterowanie układem klimatyzacji. Wszystkie funkcje bezprzewodowego pilota - i nie tylko - w Twoim urządzeniu mobilnym. Łatwa kontrola i dostęp do wszystkich funkcji zdalnego sterowania w dowolnym miejscu i czasie.
Rewolucyjny system Panasonic Comfort Cloud umożliwia zaawansowane sterowanie klimatyzatorem. Wystarczy urządzenie mobilne z dostępem do Internetu, by korzystać ze wszystkich dodatkowych funkcji dostępnych wyłącznie za pośrednictwem chmury. Użytkownik może zmieniać ustawienia, kontrolować nawet kilkaset urządzeń jednocześnie, nadawać uprawnienia dla innych korzystających z klimatyzatorów czy monitorować poziom zużycia energii, by optymalizować koszty eksploatacji.
Sterowanie, monitoring, intuicyjny interfejs do programowania harmonogramów. Po sparowaniu urządzenia z aplikacją Panasonic Comfort Cloud, klimatyzatorem można sterować za pomocą Amazon Alexa.