X > <
Klimatyzator ścienny

GREE Lomo Eco

 Lomo Eco to flagowy model firmy Gree. Duża niezawodność i prostota działania, połączone z wyjątkowo atrakcyjną ceną, czynią go najbardziej popularnym i najchętniej kupowanym klimatyzatorem Gree. Dzięki stylowemu panelowi przedniemu idealnie komponuje się on zarówno w domach, jak i biurach. Wysoka klasa energetyczna (A++ przy chłodzeniu, A+ przy grzaniu) oraz funkcja oszczędzania energii w połączeniu z cichą pracą tworzą kompletne urządzenie. Poza standardowymi funkcjami, Lomo Eco wyposażony jest w odczyt temperatury z pilota oraz funkcję +8 stopni.

Cena klimatyzatora netto 2.090 PLN
Cena ze standardowym montażem 3.590 PLN
Poziom hałasu
25 dB
Klasa efektywności
A++
Roczne zużycie energii
180 kWh/rok
Wymiary jedn. wew.
790x275x200

Specyfikacja produktu

  • Moc chłodnicza: 3.2 kW
  • Moc grzewcza: 3.5 kW
  • SEER / Efektywność energetyczna Chłodzenie/: 6.1
  • SCOP /Efektywność energetyczna Ogrzewanie/: 4.0
  • Pobór mocy chłodzenie: 1.000 W
  • Pobór mocy grzanie: 970 W
  • Maksymalny przepływ powietrza: 560 m3/min

Sugerowana powierzchnia

35 m2

Ranking klimatyzatorów
Przestrzeń
 
Dostępne modele
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
&nbps;

Poniższe wartości są wartościami orientacyjnymi. Skontaktuj się z nami, aby dokonać profesjonalnego doboru i wyceny

Wstępny dobór klimatyzatora

Powierzchnia
Symbol
Moc
Cena netto
Zdjęcie poglądowe
25 m2
GWH09QB-K6DNA5I
2.6 kW
1.890 PLN
30 m2
GWH12QB-K6DNA5I
3.2 kW
2.090 PLN
45 m2
GWH18QD-K6DNA5B
4.6 kW
3.190 PLN
60 m2
GWH24QD-K6DNA5A
6.2 kW
3.590 PLN
 
 
Zdrowie
 

Auto Clean

Ograniczenie rozwoju drobnoustrojów przez automatyczne osuszanie wymiennika.

Jonizator plazmowy

Zwalczanie drobnoustrojów występujących w powietrzu. Zastosowany jonizator plazmowy to aktywny filtr elektrostatyczny, który usuwa nie tylko cząstki kurzu, lecz także dym papierosowy, nieprzyjemne zapachy oraz bakterie i pyłki.
W trosce o Twoje zdrowie Klimatyzator Lomo Eco, dzięki funkcjom AIR IONIZER oraz HEALTH Filters dba również o zdrowie użytkowników. Wyposażenie urządzenia w jonizator powietrza pozwala na zwalczanie drobnoustrojów alergenów i wielu zanieczyszczeń znajdujących się we wdychanym przez nas powietrzu. Funkcja oczyszczania powietrza dodatkowo może zostać wzbogacona o opcjonalne filtry powietrza. Filtry te dostępne w pięciu rodzajach (filtr aktywny węglowy, fotokatalityczny, antybakteryjny, katechinowy oraz filtry z jonami srebra) umożliwiają m.in usuwanie pyłków kurzu bakterii czy formaldehydu.

Komfort
 

Możliwość ustawienia do 4 prędkości wentylatora.

I FEEL

Zastosowanie funkcji "I FEEL" umożliwia odczyt temperatury w pomieszczeniu z czujnika w pilocie. Klimatyzator jest w stanie dzięki temu jeszcze precyzyjniej kontrolować temperaturę w otoczeniu ludzi.

Automatyczny tryb snu

Tryb komfortowej pracy nocnej.

Energooszczędność
 

Oszczędzanie energii

Możliwość pracy ze zredukowanym poborem energii elektrycznej.

Oszczędny

Klasa energetyczna A++ (przy chłodzeniu) jest jedną z największych zalet tego urządzenia. Mniejsze zużycie energii elektrycznej przekłada się bezpośrednio na mniejsze koszty eksploatacji, a co za tym idzie – w budżecie domowym zostanie więcej pieniędzy nawet po okresach intensywnych upałów, jak i srogich mrozów, kiedy klimatyzator pracuje niemalże non-stop.

Sterowanie
 

Sterowanie przez wi-fi

Możliwość sterowania urządzeniem ze smartfona. W celu zwiększenia komfortu użytkownika, klimatyzator może być obsługiwany za pomocą dowolnego telefonu/tabletu wi-fi bazującego na systemie Android lub iOS. Pozwala to na kontrolę urządzenia z każdego zakątka domu lub spoza domu oraz zwiększa możliwości w zakresie planowania pracy.

Bogate opcje sterowania

Zaletą modelu Lomo Eco są bogate możliwości sterowania. Klimatyzator wyposażony jest w standardzie w pilot bezprzewodowy oraz wbudowany moduł Wi-Fi, dzięki któremu możliwe jest kontrolowanie pracy urządzenia z aplikacji na smartfony z dowolnego miejsca na świecie. Poza pilotem oraz wi-fi Lomo Eco oferuje możliwość doposażenia w sterownik przewodowy naścienny, oraz sterownik centralny. Poszerzają one możliwości sterowania m.in. o tygodniowy regulator czasowy. Dodatkowo model ten kompatybilny jest z modułem styku ON/OFF wykorzystywanym m.in. do integracji klimatyzatorów z kartami hotelowymi. Opcją sterowania dającą najszersze możliwości jest połączenie klimatyzatora z bramką BMS BACnet i sterowanie urządzeniem z poziomu komputera.

Poznaj klimatyzator Gree Lomo Eco

Źródło: Gree Polska