X > <
Klimatyzator ścienny

GREE Bora

Klimatyzator Gree Bora to stylowy i ekonomiczny model. Wyjątkowy design sprawia, że komponuje się on praktycznie w każdym wnętrzu. Dzięki funkcjom, takim jak odczyt temperatury z pilota, Timer 24h oraz sterownie przez wi-fi, jego obsługa jest wyjątkowo prosta i przyjemna. Funkcjami podnoszącymi komfort użytkownika jest wbudowany jonizator plazmowy, tryb snu oraz funkcja gorącego startu. Ponadto urządzenie cechuje się skuteczną i niezawodną pracą, a dzięki trybowi Turbo umożliwia błyskawiczne schłodzenie pomieszczenia.

Cena klimatyzatora netto 2.590 PLN
Cena ze standardowym montażem netto 4.090 PLN
Poziom hałasu
28 dB
Klasa efektywności
A++
Roczne zużycie energii
180 kWh/rok
Wymiary jedn. wew.
773x250x185

Specyfikacja produktu

  • Moc chłodnicza: 3.2 kW
  • Moc grzewcza: 3.2 kW
  • SEER / Efektywność energetyczna Chłodzenie/: 6.1
  • SCOP /Efektywność energetyczna Ogrzewanie/: 4.0
  • Pobór mocy chłodzenie: 1.400 W
  • Pobór mocy grzanie: 1.500 W
  • Maksymalny przepływ powietrza: 550 m3/min
  • Zdolność do osuszania: 1.4 l/h

Sugerowana powierzchnia

35 m2

Wersja klimatyzatora
Przestrzeń
 
Dostępne modele
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
&nbps;

Poniższe wartości są wartościami orientacyjnymi. Skontaktuj się z nami, aby dokonać profesjonalnego doboru i wyceny

Wstępny dobór klimatyzatora

Powierzchnia
Symbol
Moc
Cena netto
Zdjęcie poglądowe
25 m2
GWH09AAB-K6DNA4A
2.5 kW
2.390 PLN
35 m2
GWH12AAB-K6DNA4A
3.2 kW
2.590 PLN
45 m2
GWH18AAD-K6DNA4B
4.6 kW
3.790 PLN
60 m2
GWH24AAD-K6DNA4A
6.2kW
4.390 PLN
 
 
Zdrowie
 

Auto Clean

Ograniczenie rozwoju drobnoustrojów przez automatyczne osuszanie wymiennika.

Jonizator plazmowy

Zwalczanie drobnoustrojów występujących w powietrzu. Zastosowany jonizator plazmowy to aktywny filtr elektrostatyczny, który usuwa nie tylko cząstki kurzu, lecz także dym papierosowy, nieprzyjemne zapachy oraz bakterie i pyłki.
W trosce o Twoje zdrowie klimatyzator Gree Bora, dzięki funkcjom AIR IONIZER oraz HEALTH Filters dba również o zdrowie użytkowników. Wyposażenie urządzenia w jonizator powietrza pozwala na zwalczanie drobnoustrojów, alergenów i wielu zanieczyszczeń znajdujących się we wdychanym przez nas powietrzu.
Funkcja oczyszczania powietrza dodatkowo może zostać wzbogacona o opcjonalne filtry powietrza. Filtry te dostępne w pięciu rodzajach (filtr aktywny węglowy, fotokatalityczny, antybakteryjny, katechinowy oraz filtry z jonami srebra) umożliwiają m.in usuwanie pyłków kurzu, bakterii czy formaldehydu.

Komfort
 

4 prędkości wentylatora

Możliwość ustawienia do 4 prędkości wentylatora.

Szeroki pionowy kąt nawiewu

Szeroki zakres strumienia powietrza nawiewanego.

Funkcja „I FEEL”

Funkcja inteligentnego odczytu temperatury „I FEEL” daje możliwość dokładnego dopasowania temperatury nawiewu do warunków panujących aktualnie w pomieszczeniu, przez co pozwala uzyskać maksymalny komfort przy niskim zużyciu energii.

Energooszczędność
 

Oszczędzanie energii

Możliwość pracy ze zredukowanym poborem energii elektrycznej.

Oszczędny

Klasa energetyczna A++ (przy chłodzeniu) jest jedną z największych zalet tego urządzenia. Mniejsze zużycie energii elektrycznej przekłada się bezpośrednio na mniejsze koszty eksploatacji, a co za tym idzie – w budżecie domowym zostanie więcej pieniędzy nawet po okresach intensywnych upałów, jak i srogich mrozów, kiedy klimatyzator pracuje niemalże non-stop.

Sterowanie
 

Sterowanie przez wi-fi

Możliwość sterowania urządzeniem ze smartfona.

Bogate opcje sterowania

Niewątpliwą zaletą modelu Gree Bora są bogate możliwości sterowania. Klimatyzator wyposażony jest w standardzie w pilot bezprzewodowy oraz wbudowany moduł Wi-Fi, dzięki któremu możliwe jest kontrolowanie pracy urządzenia z aplikacji na smartfony z dowolnego miejsca na świecie. Poza
pilotem oraz wi-fi Bora oferuje możliwość doposażenia w sterownik przewodowy naścienny, oraz sterownik centralny. Poszerzają one możliwości sterowania m.in. o tygodniowy regulator czasowy. Dodatkowo, model ten kompatybilny jest z modułem styku ON/OFF wykorzystywanym m.in. do integracji klimatyzatorów z kartami hotelowymi. Opcją sterowania dającą najszersze możliwości jest połączenie klimatyzatora z bramką BMS BACnet i sterowanie urządzeniem z poziomu komputera.