X > <
Klimatyzator ścienny

MIDEA Breezless+

Breezless+ to jedna z największych innowacji na rynku urządzeń klimatyzacyjnych, zarówno pod względem technologicznym jak i estetycznym. Urządzenie oferuje najwyższy poziom komfortu rozprowadzania powietrza, a jednocześnie zapewnia wszechstronną wydajność we wszystkich aspektach prędkości, cichej pracy, oszczędności i inteligentnych rozwiązań technicznych. Ciesz się równomiernie rozprowadzonym powietrzem w promieniu 360°, najwyższą efektywnością energetyczną A+++, a także niebanalną stylistyką obudowy.

Cena klimatyzatora netto 5.258 PLN
Cena ze standardowym montażem netto 6.758 PLN
Poziom hałasu
20 dB
Klasa efektywności
A+++
Roczne zużycie energii
170 kWh/rok
Wymiary jedn. wew.
940x325x193

Specyfikacja produktu

  • Moc chłodnicza: 3.5 kW
  • Moc grzewcza (przy -7 C): 3.8 kW
  • SEER / Efektywność energetyczna Chłodzenie/: 8.5
  • SCOP /Efektywność energetyczna Ogrzewanie/: 4.6
  • Pobór mocy chłodzenie: 860 W
  • Pobór mocy grzanie: 950 W
  • Maksymalny przepływ powietrza: 11 m3/min
  • Zdolność do usuwania wilgoci: 640 m3/h

Sugerowana powierzchnia

35 m2

Ranking klimatyzatorów Zdrowie
 
Dostępne modele
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
&nbps;

Poniższe wartości są wartościami orientacyjnymi. Skontaktuj się z nami, aby dokonać profesjonalnego doboru i wyceny

Wstępny dobór klimatyzatora

Powierzchnia
Symbol
Moc
Cena netto
Zdjęcie poglądowe
25 m2
KFA-09N8-A1
2.6kW
4.972 PLN
35 m2
KFA-12N8-A1
3.5kW
5.258 PLN
 
 
Zdrowie
 

 

Filtr wysokiej gęstości

W porównaniu ze zwykłymi filtrami przeciwpyłowymi, działanie filtrów o wysokiej gęstości może wzrosnąć o ponad 50% a zdolność usuwania kurzu i pyłków do 80%.

Filtr BIOHEPA (opcja)

Jest wykonany z materiału, który posiada pory o wielkości 0,3 um. Zastosowanie filtrów bioHEPA w klimatyzacji pozwala na zatrzymanie 99% pyłu o rozmiarze większym niż 0,3um, zatrzymuje również komórki grzybów (w tym pleśń), do 95% bakterii oraz części wirusów co daje efekt sterylizacji i czystości powietrza.

Funkcja samoczyszczenia

Proces ten oczyszcza jednostkę wewnętrzną i zapobiega rozwojowi bakterii. Dzięki tej funkcji jednostka wewnętrzna uruchamia się w trybie chłodzenia przy niskich obrotach wentylatora, zaś wykroplona woda zbiera część kurzu zgromadzonego na żebrach wymiennika. Następnie urządzenie przełącza się w tryb grzania, co powoduje osuszenie wnętrza jednostki. W końcu, urządzenie przełączone zostaje w tryb wentylacji i zdmuchuje wilgotne powietrze.

Komfort
 

Dostosuj komfort. Koniec z uczuciem chłodu na karku!


Za sprawą tysięcy małych otworów w specjalnej żaluzji Wind Sprayer, jednolity strumień powietrza staje się rozproszony. Nawet na najwyższym biegu, wypływające z urządzenia powietrze jest niczym delikatne muśnięcie wiatru.

Otul się powietrzem

Nawiew 3D - funkcja automatycznego wachlowania w pionie i poziomie, która zapewni bardziej równomierny i komfortowy nawiew powietrza. Nawiew 3D to powietrze wypływające nie tylko z przodu, ale także boków urządzenia. Tego nie ma nikt!

Funkcja "Follow me"

Czujnik temperatury jest wbudowany w pilot bezprzewodowy urządzenia, dzięki temu pomiar temperatury może być dokonany bliżej użytkownika, zaś jednostka dokładniej dopasuje optymalną temperaturę urządzenia.

 
Sterowanie
 

WiFi (opcja)

Energooszczędność
 

Funkcja ECO

Funkcja ECO - dzięki zastosowaniu inteligentnej technologii przełączania urządzenia w tryb ECO, zyskujemy 60% oszczędności energii poprzez zmniejszenie zużycia prądu.

Funkcja Standby 1 W

Funkcja ta pozwala urządzeniu automatycznie przejść w tryb oszczędzania energii, ograniczając pobór mocy do 1 W - co daje około 60% oszczędności.

Tryb Gear

Klimatyzator precyzyjnie reguluje częstotliwość pracy sprężarki i temperaturę nawiewnego powietrza, celem uzyskania najwyższej efektywności energetycznej i komfortu w pomieszczeniu.

Funkcja snu

Funkcja ta pozwala, aby klimatyzator zwiększał (chłodzenie) lub zmniejszał (grzanie) ustawioną temperaturę.

Poznaj klimatyzator Midea Breezless+

Źródło: Zymetric Sp. z o.o.