X > <
Klimatyzator ścienny

AUX J-SMART

Prostota, minimalizm, nowoczesność. Seria J-Smart to przede wszystkim innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne i minimalistyczne, unikalne wzornictwo. Zaawansowany system filtracji dba o czyste i zdrowe powietrze. Jednostki ścienne posiadają wbudowany kilkustopniowy system filtracji, który zapewnia czyste i bezpieczne powietrze w klimatyzowanym pomieszczeniu. W standardowym wyposażeniu znajduje się filtr antybakteryjny, który działa sterylizująco na wszystkie rodzaje bakterii, hamując ich rozwój. Wbudowany filtr PM2.5 chroni użytkowników przed jednymi z najbardziej szkodliwych dla człowieka zanieczyszczeń atmosferycznych – pyłami zawieszonymi PM10 i PM2.5, stanowiącymi główny składnik smogu.

Cena netto: 3.390 PLN netto
Cena ze standardowym montażem: 4.890 PLN netto
Poziom hałasu
20 dB
Klasa efektywności
A++
Roczne zużycie energii
196 kWh/rok
Wymiary jedn. wew.
792x292x201

Specyfikacja produktu

  • Moc chłodnicza: 3.6 kW
  • Moc grzewcza (przy -7 C): 3.7 kW
  • SEER / Efektywność energetyczna Chłodzenie/: 6.12
  • SCOP /Efektywność energetyczna Ogrzewanie/: 4.14
  • Pobór mocy chłodzenie: 1.090 W
  • Pobór mocy grzanie: 970 W
  • Maksymalny przepływ powietrza: 600 m3/min

Sugerowana powierzchnia

35 m2

Ranking klimatyzatorów Zdrowie
 
Dostępne modele
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
&nbps;

Poniższe wartości są wartościami orientacyjnymi. Skontaktuj się z nami, aby dokonać profesjonalnego doboru i wyceny

Wstępny dobór klimatyzatora

Powierzchnia
Symbol
Moc
Cena netto
Zdjęcie poglądowe
25 m2
AUX-09JO/I - AUX-09JO/O
2.7kW
3.190 PLN
35 m2
AUX-12JO/I - AUX-12JO/O
3.6kW
3.390 PLN
55 m2
AUX-18JO/I - AUX-18JO/O
5.4kW
5.090 PLN
70 m2
AUX-24JO/I - AUX-24JO/O
7.2kW
6.090 PLN
 
 
Zdrowie
 

Filtr Anti-PM2.5 w standardzie - skuteczna ochrona przed smogiem w Twoim domu.

Filtr PM2.5 wyłapuje unoszące się w powietrzu drobne cząsteczki pyłów (pył zawieszony PM10, PM2.5) które stanowią główny składnik smogu, i które są jednymi najbardziej szkodliwych dla zdrowia człowieka zanieczyszczeń atmosferycznych. Filtr usuwa 99,9% tych zanieczyszczeń, zapewniając czyste i zdrowe powietrze w klimatyzowanym pomieszczeniu.

System filtracji powietrza - wysoka jakość powietrza w Twoim otoczeniu.

Wszystkie jednostki naścienne marki AUX posiadają standardowo zainstalowany podstawowy filtr powietrza (o strukturze plastra miodu, który skutecznie wyłapuje unoszące się we wnętrzu większe zanieczyszczenia takie jak kurz i pył.


Zaawansowana filtracja - filtr PM 2.5 i antybakteryjny w standardzie.

Jednostki naścienne AUX z serii J-Smart i Halo posiadają w standardowym wyposażeniu filtr PM2.5 i filtr antybakteryjny zapewniając zaawansowana ochronę przeciw konkretnego rodzaju zanieczyszczeniami.

Zaawansowany jonizator powietrza - czyste i bezpieczne powietrze w Twoim domu.

Wszystkie jednostki naścienne marki AUX zostały standardowo wyposażone w zaawansowany jonizator powietrza, który zadba o najwyższą jakość powietrza w klimatyzowanym pomieszczeniu. Jonizator produkuje jony ujemne, które są uwalniane do powietrza przepływającego przez klimatyzator. Ujemnie naładowane jony mają zdolność otaczania i przyciągania różnego rodzaju cząstek zanieczyszczeń krążących w pomieszczeniu. Wchodząc z nimi w reakcję chemiczną, dezaktywując je. W ten sposób jonizator skutecznie eliminuje z powietrza drobne cząstki kurzu, wirusy, bakterie, roztocza, pleśń, pyłki i inne alergeny. Neutralizuje także nieprzyjemne zapachy, nawet dym papierosowy.

Komfort
 

Najwyższy poziom komfortu - funkcja wielokierunkowego nawiewu 4D

Ruchome poziome i pionowe żaluzje nawiewne mogą poruszać się automatycznie w czterech kierunkach, zapewniając równomierne rozprowadzanie klimatyzowanego powietrza w całym pomieszczeniu i jeszcze wyższy poziom komfortu użytkowników.

Tryb pracy nocnej - najwyższy poziom komfortu podczas nocnego odpoczynku.

Podczas aktywnej funkcji pracy nocnej jednostka wewnętrzna działa zgodnie z ustawioną krzywą temperatury - po włączeniu funkcji podczas dwóch pierwszych godzin pracy w trybie chłodzenia podnosi nastawioną temperaturę o 1 stopień na godzinę (w trybie ogrzewania obniża temperaturę w tym samym tempie). Przez 5 następnych godzin utrzymuje osiągnięta temperaturę, na stałym poziomie, po czym klimatyzator wyłącza się. Zapewni to najwyższy komfort zator użytkownika podczas nocnego wypoczynku oraz ogranicza zużycie energii elektrycznej przez urzadzenie.

Funkcja Anti-Cold

W przypadku rozpoczęcia pracy w trybie ogrzewania, wentylator jednostki wewnętrznej pracuje na najniższej prędkości, aby uniknąć nawiewu zimnego powietrza. Prędkość nawiewu jest automatycznie zwiększana wraz ze wzrostem temperatury parownika, aż do zadanej wielkości.

Funkcja „I FEEL”

Funkcja inteligentnego odczytu temperatury „I FEEL” daje możliwość dokładnego dopasowania temperatury nawiewu do warunków panujących aktualnie w pomieszczeniu, przez co pozwala uzyskać maksymalny komfort przy niskim zużyciu energii.

Energooszczędność
 

Tryb pracy ekonomicznej ECO - Oszczędzanie energii

Gdy funkcja oszczędzania energii jest włączona, klimatyzator pracuje ze zredukowanym poborem energii elektrycznej, co pozwala na maksymalne obniżenie kosztów zasilania.

Tryb czuwania “Standby 0, 3W”

W trybie czuwania „Standby”, dzięki specjalnie zaprojektowanej płycie PCB i odłączeniu zasilania od nieużywanych podzespołów jednostki, możliwe jest obniżenie zużycia energii elektrycznej przez klimatyzator aż do 0,3 W na godzinę.

Sterowanie
 

Wbudowany moduł Wi-Fi

Wbudowany moduł pozwala na sterowanie pracą klimatyzatora z poziomu smartfona, tabletu lub komputera połączonego z Internetem, z dowolnego miejsca na świecie.

Programator czasowy

Funkcja programatora czasowego umożliwia użytkownikowi ustawianie dokładnego czasu automatycznego włączenia i wyłączenia klimatyzatora.Poznaj klimatyzatory AUX serii J-SMART

Źródło: Wienkra Sp. z o.o.