X > <
Klimatyzator ścienny

ME Premium Silver

Pod stylową obudową jednostek ściennych Premium kryje się niezwykle zaawansowana technologia inwerterowa. Dzięki niej urządzenia osiągają najwyższą efektywność energetyczną i uzyskują w trybie chłodzenia klasę efektywności energetycznej A+++. Urządzenia o kompaktowej obudowie dyskretnie wkomponowują się w wystrój wnętrz. Dodatkowo, jednostki Premium wyróżnia bardzo niski poziom hałasu wynoszący zaledwie 21 decybeli, co umożliwia montaż we wrażliwych na hałas pomieszczeniach mieszkalnych i gabinetach.

Cena netto: 7.220 PLN netto
Cena ze standardowym montażem: 8.720 PLN netto
Poziom hałasu
21 dB
Klasa efektywności
A+++
Roczne zużycie energii
139 kWh/rok
Wymiary jedn. wew.
800x550x285

Specyfikacja produktu

  • Moc chłodnicza: 3.5 kW
  • Moc grzewcza: 4.0 kW
  • SEER / Efektywność energetyczna Chłodzenie/: 8.8
  • SCOP /Efektywność energetyczna Ogrzewanie/: 4.6
  • Pobór mocy chłodzenie: 910 W
  • Pobór mocy grzanie: 950 W
  • Maksymalny przepływ powietrza: 498 m3/h

Sugerowana powierzchnia

35 m2

Ranking klimatyzatorów
Efektywność
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
&nbps;

Poniższe wartości są wartościami orientacyjnymi. Skontaktuj się z nami, aby dokonać profesjonalnego doboru i wyceny

Wstępny dobór klimatyzatora

Powierzchnia
Symbol
Moc
Cena netto
Zdjęcie poglądowe
25 m2
MSZ-EF25VGK W / B / S - MUZ-EF25VG
2.5 kW
6.050 PLN
35 m2
MSZ-EF35VGK W / B / S - MUZ-EF35VG
3.5 kW
7.220 PLN
40 m2
MSZ-EF42VGK W / B / S - MUZ-EF42VG
4.2 kW
8.200 PLN
65 m2
MSZ-EF50VGK W / B / S - MUZ-EF50VG
50 kW
9.220 PLN
 
 
Zdrowie
 

Filtr z powłoką zawierającą jony srebra

Aby zagwarantować użytkownikom najwyższy komfort, firma Mitsubishi wyposażyła swoje urządzenia w specjalny filtr z powłoką zawierającą jony srebra. Zatrzymuje ona bakterie, alergeny, a także redukuje nieprzyjemne zapachy. Co najważniejsze – filtr po zabrudzeniu można swobodnie umyć - nie pogarsza to w żadnym stopniu skuteczności działania i znacząco wydłuża żywotność.

Standardowy filtr oczyszczający powietrze - odfiltrowuje pył z powietrza
z wnętrza i zapobiega zabrudzeniu wymiennika ciepła. Mycie filtra nie wpływa na skuteczność działania powłoki.

Filtr oczyszczający powietrze z jonami srebra - Powłoka z zawartością jonów srebra pozwala na uzyskanie wysokiej czystości powietrza poprzez skuteczne usuwanie z pomieszczenia bakterii, pyłków i alergenów. Bardzo wysoki stopień filtracji sprawia, że zatrzymywane są cząsteczki już o wielkości 0,01 um.

Komfort
 

Automatyczne sterowanie wentylatorem


Zapewnia optymalną ilość powietrza zależnie od zapotrzebowania na moc. Jeśli na krótko po włączeniu potrzebne jest dużo mocy, automatycznie włączany jest wysoki bieg urządzenia. Gdy osiągnięta zostanie wymagana temperatura, ilość powietrza redukowana jest automatycznie.

Tryb nocny

Tryb nocny to nowa funkcja, która podnosi komfort, automatycznie obniżając poziom hałasu urządzenia zewnętrznego od -3dB(A). Równocześnie przygaszana jest dioda LED na urządzeniu wewnętrznym, a w pilocie wyciszana jest akustyczna sygnalizacja wykonania operacji.

Funkcja I SAVE

Za pomocą funkcji I SAVE można zapisać preferowany stan roboczy i następnie przywołać go przez naciśnięcie przycisku I SAVE

Pionowy swing

Żaluzja powietrzna wychyla się w górę i w dół, aby powietrze rozprowadzane było po wszystkich obszarach pomieszczenia.

Sterowanie
 

MEL Cloud

Urządzenie wyposażone jest w kartę Wi-Fi, która umożliwia zdalne sterowanie z poziomu oprogramowania sterującego MELCloud zainstalowanego na smartfonie, tablecie lub komputerze.

Weekly

Za pomocą programatora tygodniowego można zaprogramować maksymalnie cztery oddzielne operacje włączenia i wyłączenia na każdy dzień. Urządzenie można elastycznie włączać i wyłączać. Ponadto w każdej operacji włączenia i wyłączenia można indywidualnie ustawić temperaturę. W ten sposób można sterować urządzeniem stosownie do zapotrzebowania i energooszczędnie.

Energooszczędność
 

Energooszczędna praca

Technologie inwerterowe Mitsubishi Electric są dostosowane aby zapewnić automatyczne dobieranie obciążenia pracy w zależności od zapotrzebowania. Zmniejsza to nadmierne zużycie energii elektrycznej, a tym samym realizuje klasę energetyczną A+++ dla trybu chłodzenia i A++ dla trybu grzania.
Econo Cool przyczynia się do oszczędzania energii poprzez automatyczne podniesie zadanej temperatury 2o C w trybie chłodzenia. Zmniejszona moc chłodzenia nie jest odczuwana dzięki specjalnemu programowani wentylatora.

Poznaj klimatyzatory ME Premium

Źródło: Mitsubishi Electric - LES