X > <
Klimatyzator ścienny

GREE G-Tech

G-Tech to najnowsza technologia i ponadczasowy design w jednym. Klimatyzator G-Tech charakteryzuje się szerokim zakresem funkcji, maksymalną wydajnością oraz stylowym wyglądem panelu przedniego i obudowy bocznej. Opływowy kształt i złote, dekoracyjne wstawki dodają mu elegancji i pozwalają świetnie wkomponować się w niemal każdą aranżację wnętrza. Niestosowanym wcześniej rozwiązaniem jest również wyjątkowa żaluzja kierująca nawiewem powietrza jednocześnie w pionie i poziomie. G-Tech to również najwyższa efektywność energetyczna i niski poziom hałasu.

Cena klimatyzatora netto 3.900 PLN
Cena ze standardowym montażem netto 5.400 PLN
Poziom hałasu
20 dB
Klasa efektywności
A+++
Roczne zużycie energii
144 kWh/rok
Wymiary jedn. wew.
996x301x225

Specyfikacja produktu

  • Moc chłodnicza: 3.5 kW
  • Moc grzewcza: 3.81 kW
  • SEER / Efektywność energetyczna Chłodzenie/: 8.5
  • SCOP /Efektywność energetyczna Ogrzewanie/: 4.6
  • Pobór mocy chłodzenie: 880 W
  • Pobór mocy grzanie: 950 W
  • Maksymalny przepływ powietrza: 750 m3/h
  • Zdolność do osuszania: 1.4 l/h

Sugerowana powierzchnia

35 m2

Ranking klimatyzatorów
Efektywność
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
&nbps;

Poniższe wartości są wartościami orientacyjnymi. Skontaktuj się z nami, aby dokonać profesjonalnego doboru i wyceny

Wstępny dobór klimatyzatora

Powierzchnia
Symbol
Moc
Cena netto
Zdjęcie poglądowe
25 m2
GWH09AEC-K6DNA1A
2.7 kW
3.600 PLN
35 m2
GWH12AEC-K6DNA1A
3.5 kW
3.900 PLN
 
 
Zdrowie
 

Auto Clean

Ograniczenie rozwoju drobnoustrojów przez automatyczne osuszanie wymiennika.

Jonizator plazmowy

Zwalaczanie drobnoustrojów występujących w powietrzu. Zastosowany jonizator plazmowy to aktywny filtr elektrostatyczny, który usuwa nie tylko cząstki kurzu, lecz także dym papierosowy, nieprzyjemne zapachy oraz bakterie i pyłki.

Funkcje Air Ionizer oraz HEALTH Filters

W trosce o Twoje zdrowie klimatyzator G-TECH, dzięki funkcji Air Ionizer oraz HEALTH Filters dba również o zdrowie użytkowników. Wyposażenie urządzenia w jonizator powietrza pozwala na zwalczanie drobnoustrojów alergenów i wielu zanieczyszczeń znajdujących się we wdychanym przez nas powietrzu. Funkcja oczyszczania powietrza dodatkowo może zostać wzbogacona o opcjonalne filtry powietrza HEALTH Filters*. Filtry te dostępne w pięciu rodzajach (filtr aktywny węglowy, fotokatalityczny, antybakteryjny, katechinowy oraz filtry z jonami srebra) umożliwiają m.in usuwanie pyłków kurzu bakterii czy formaldehydu. *dostępne jako opcja

 
Komfort
 

Klimatyzator został zaprojektowany w taki sposób, aby jego nadmuch był w stanie objąć całe pomieszczenie. W tym celu wyposażono go w automatyczne żaluzje poziomą i pionowe. Dzięki temu rozwiązaniu rozkład temperatury w pomieszczeniu jest jeszcze bardziej komfortowy i jednolity.

Wentylator w urządzeniu ma możliwość pracy w aż 7 prędkościach

Taka regulacja umożliwia nie tylko idealnie dokładne dopasowanie siły nadmuchu zimnego lub ciepłego powietrza do aktualnych potrzeb, ale też dopasowanie poziomu głośności. Przy ustawieniu najmniejszego przepływu powietrza G-Tech pracuje z głośnością wynoszącą zaledwie 20db(A). Jest to najlepsze rozwiązanie w wypadku korzystania z urządzenia nocą, kiedy chcemy maksymalnie wyciszyć otoczenie, aby nic nie zakłócało naszego snu.

24h Program

24h automatyczny programator włączania i wyłączania urządzenia.

Sterowanie
 

Obsługa przez WI-FI

Możliwość sterowania urządzeniem ze smartfona.

Bogate opcje sterowania

Niewątpliwą zaletą modelu G-TECH są bogate możliwości sterowania. Klimatyzator wyposażony jest w standardzie w pilot bezprzewodowy oraz zbudowany moduł Wi-Fi, dzięki któremu możliwe jest kontrolowanie pracy urządzenia z aplikacji na smartfony z dowolnego miejsca na świecie. Poza pilotem oraz wi-fi Gree G-TECH oferuje możliwość doposażenia w sterownik przewodowy naścienny, oraz sterownik centralny. Poszerzają one możliwości sterowania m.in. o tygodniowy regulator czasowy. Dodatkowo model ten kompatybilny jest z modułem styku ON/OFF wykorzystywanym m.in. do integracji klimatyzatorów z kartami hotelowymi. Opcją sterowania dająca najszersze możliwości jest połączenie klimatyzatora z bramką BMS BACnet i sterowanie urządzeniem z poziomu komputera.

Energooszczędność
 

Oszczędzanie energii

Możliwość pracy ze zredukowanym poborem energii elektrycznej. Klasa energetyczna A+++ (przy chłodzeniu) i A+++ (przy grzaniu) jest jedną z największych zalet tego urządzenia. Mniejsze zużycie energii elektrycznej przekłada się bezpośrednio na mniejsze koszty eksploatacji, a co za tym idzie – w budżecie domowym zostanie więcej pieniędzy nawet po okresach intensywnych upałów, jak i srogich mrozów, kiedy klimatyzator pracuje niemalże non-stop.