X > <
Klimatyzator ścienny

SAMSUNG Wind Free - Avant

Technologia Wind Free TM zastosowana w tym modelu pozwala delikatnie i cicho rozprowadzać powietrze przez 23 000 mikrootworów, co sprawia, że nie poczujesz na skórze nieprzyjemnych zimnych powiewów.


Chłodzenie przestrzeni mieszkalnych, jest na tyle ciche, że nawet nie zwracasz na nie uwagi. Sprężarka tworzy mocny przepływ powietrza, ale pracuje bardzo cicho dzięki podwójnemu tłumikowi tubowemu. Tłumik redukuje hałas wytwarzany przez przepływ czynnika chłodniczego podczas pracy przy dużych prędkościach i minimalizuje szum powstający przy pracy na niskich obrotach.

Cena netto: 6.339 PLN netto
Cena ze standardowym montażem: 7.839 PLN netto
Poziom hałasu
16 dB
Klasa efektywności
A++
Roczne zużycie energii
168 kWh/rok
Wymiary jedn. wew.
889x299x215

Specyfikacja produktu

  • Moc chłodnicza: 3.5 kW
  • Moc grzewcza (przy -5 C): 3.59 kW
  • SEER / Efektywność energetyczna Chłodzenie/: 7.3
  • SCOP /Efektywność energetyczna Ogrzewanie/: 4.6
  • Pobór mocy chłodzenie: 930 W
  • Pobór mocy grzanie: 1.070 W
  • Maksymalny przepływ powietrza: 10.5 m3/min
  • Zdolność do usuwania wilgoci: 1.5 m3/h

Sugerowana powierzchnia

35 m2

Ranking klimatyzatorów Cisza
 
Dostępne modele
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
&nbps;

Poniższe wartości są wartościami orientacyjnymi. Skontaktuj się z nami, aby dokonać profesjonalnego doboru i wyceny

Wstępny dobór klimatyzatora

Powierzchnia
Symbol
Moc
Cena netto
Zdjęcie poglądowe
25 m2
AR09TXEAAWKN/EU - AR09TXEAAWKX/EU
2.6kW
5.719 PLN
35 m2
AR12TXEAAWKN/EU - AR12TXEAAWKX/EU
3.5kW
6.339 PLN
50 m2
AR18TXEAAWKN/EU - AR18TXEAAWKX/EU
5.0kW
9.779 PLN
65 m2
AR24TXEAAWKN/EU - AR24TXEAAWKX/EU
6.5kW
12.899 PLN
 
 
Zdrowie
 

 

Filtr Tri-Care

Zapewnij sobie czyste powietrze dzięki trzystopniowemu systemowi oczyszczania powietrza Filtr Tri-Care
Filtr Tri-Care pozwala dbać o higienę powietrza i utrzymywać optymalną wydajność wymiennika ciepła. Jego trójwarstwowa konstrukcja obejmuje filtr o dużej gęstości, który wyłapuje duże cząsteczki kurzu, włókna i sierść zwierzęcą. Kolejną warstwę stanowi filtr z powłoką z zeolitu, który redukuje ilość drobnych cząsteczek kurzu, wirusów, bakterii i alergenów w powietrzu

Automatyczne czyszczenie

Funkcja Auto Clean (3 etapy)
Wnętrze Twojego klimatyzatora pozostanie zawsze czyste! Po zakończeniu pracy, funkcja Auto Clean automatycznie osusza wymiennik ciepła, korzystając z 3 etapowego procesu. Usuwa wilgoć, przedmuchując powietrze przez 10 do 30 minut. Pozwala to zapobiec rozwijaniu się bakterii i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.

Dodatkowe funkcje - Filtr PM10


Filtr PM10 wyłapujący występujące w powietrzu zanieczyszczenia i pyłki o średnicy <10 mikronów.

Filtr antybakteryjny Easy Filter Plus


Konserwacja Twojego klimatyzatora jest bardzo prosta. Easy Filter Plus jest umieszczony na zewnątrz, u góry, więc może być z łatwością zdjęty i oczyszczony. Gęsta siatka ułatwia zachowanie czystości wymiennika ciepła, a powłoka antybakteryjna chroni Cię przez niebezpiecznymi zanieczyszczeniami zawartymi w powietrzu

Komfort
 

Zapewnij sobie lepsze warunki podczas snu za pomocą funkcji Wind-Free™ Good Sleep.

Wind-Free™ Good Sleep


Tryb dobrego snu tworzy przyjemne warunki do nocnego odpoczynku. Utrzymuje komfortową temperaturę, ułatwiając zasypianie, dzięki czemu każdy zapada w głęboki sen i budzi się wypoczęty.

Szybciej, dalej i więcej – funkcja Fast Cooling

Teraz możesz szybciej chłodzić całe pomieszczenia, by zawsze czuć się komfortowo. Technologia Digital Inverter Boost chłodzi powietrze 43% szybciej. Zaawansowana konstrukcja obejmuje między innymi wentylator większy o 15%, szerszą o 18% komorę wlotową oraz łopatki wentylatora szersze o 31%. Dzięki temu chłodne powietrze jest rozprowadzane na większą odległość oraz na szerszej przestrzeni, wynoszącej nawet 15 metrów.

Pozostałe funkcje

Wskaźnik czystości filtra
Wyświetlacz temperatury wewnętrznej
Kontrola głosowa przy pomocy Bixby
Licznik czasu 24-godz./Rzeczywisty licznik czasu
Automatyczny restart
Osuszanie
Sterowanie kierunkiem przepływu (w górę/w dół)
Sterowanie kierunkiem przepływu (w lewo/w prawo)
Automatyczna prędkość wentylatora

 
Sterowanie
 

Inteligentny sposób życia na wyciągnięcie ręki

Funkcja AI Auto Comfort

Funkcja AI Auto Comfort automatycznie optymalizuje wykorzystywane tryby, analizując warunki panujące w pomieszczeniu oraz dane dotyczące sposobu użytkowania urządzenia**. W oparciu o wybraną przez Ciebie temperaturę, funkcja automatycznie przełącza urządzenie w tryb, który pozwoli w najwydajniejszy sposób utrzymać optymalne warunki i komfort w pomieszczeniu.

*Wymagane jest połączenie z siecią Wi-Fi oraz konto Samsung.
** Przechowuje dane dotyczące użytkownika, ustawienia oraz zarejestrowane sposoby użytkowania, by sugerować użytkownikowi najlepiej odpowiadające mu opcje.

Zdalna kontrola w dowolnym miejscu i czasie

SmartThings
Kontroluj temperaturę w swoim domu, gdziekolwiek jesteś i o każdej porze. Dzięki aplikacji SmartThings* możliwa jest zdalna kontrola i monitorowanie klimatyzatora za pomocą jednego dotknięcia. Albo po prostu powiedzieć systemowi sztucznej inteligencji*, czego chcesz**, a on się tym zajmie. System może nawet podpowiadać Ci najlepsze ustawienia.
*Funkcja dostępna dla urządzeń Android i iOS. Wymagane jest połączenie z siecią Wi-Fi oraz konto Samsung.
** Sterowanie głosowe dostępne w języku angielskim (USA, Wielka Brytania, Indie), chińskim, koreańskim, francuskim, niemieckim, włoskim i hiszpańskim.

 
 
Energooszczędność
 

Technologia Wind-Free™

Redukuje zużycie energii o 77%, dzięki czemu Twoje rachunki za prąd będą niższe. Dzięki wysoce wydajnej technologii Wind-Free™ możesz oszczędzać każdego dnia. Pracując w trybie Wind-Free™, jednostka zewnętrzna wykorzystuje minimalną ilość energii, zużywając nawet 77% mniej prądu niż tryb Fast Cooling. Dzięki temu możesz zachować przyjemny chłód bez martwienia się o rachunki.

Tryb ECO

Oszczędzaj energię, zachowując chłód. Tryb ekologiczny wykorzystuje mniejszą moc sprężarki niż tryb normalny, dzięki czemu zmniejsza zużycie energii. Pozwala wydajniej chłodzić pomieszczenia, gdy na zewnątrz nie jest bardzo gorąco, albo kiedy chcesz zacząć oszczędzać energię i pieniądze, by nie martwić się rachunkiem za prąd.

 
 

Poznaj Samsung Wind Free - Avant

Źródło: Samsung