X > <
Klimatyzator ścienny

SAMSUNG Cebu

Klimatyzator CEBU to nowy model w ofercie firmy Samsung. Oprócz niskiego poziomu hałasu na poziomie 19 dB, wyróżnia go przede wszystkim zaawansowany inteligentny system sterowania AI Auto Control, który pozwala na optymalizację wykorzystywanych trybów, analizując warunki panujące w pomieszczeniu oraz dane dotyczące sposobu użytkowania urządzenia. W oparciu o wybraną temperaturę, funkcja automatycznie przełącza urządzenie w tryb, który pozwoli w najwydajniejszy sposób utrzymać optymalne warunki.

Cena klimatyzatora netto 3.789 PLN
Cena ze standardowym montażem netto 5.289 PLN

Poziom hałasu
19 dB
Klasa efektywności
A++
Roczne zużycie energii
188 kWh/rok
Wymiary jedn. wew.
820x299x215

Specyfikacja produktu

  • Moc chłodnicza: 3.5 kW
  • Moc grzewcza (przy -5 st. C): 3.09 kW
  • SEER / Efektywność energetyczna Chłodzenie/: 6.5
  • SCOP /Efektywność energetyczna Ogrzewanie/: 4.0
  • Pobór mocy chłodzenie: 1.220 W
  • Pobór mocy grzanie: 940 W
  • Maksymalny przepływ powietrza: 10.9 m3/min
  • Zdolność do usuwania wilgoci: 1.5 m3/h

Sugerowana powierzchnia

35 m2

Ranking klimatyzatorów Cisza

 

Dostępne modele

Masz pytania? Skontaktuj się z nami&nbps;

Poniższe wartości są wartościami orientacyjnymi. Skontaktuj się z nami, aby dokonać profesjonalnego doboru i wyceny

Wstępny dobór klimatyzatora

Powierzchnia
Symbol
Moc
Cena netto
Zdjęcie poglądowe
25 m2
AR09TXFYAWKN/EU – AR09TXFYAWKX/EU
2.5 kW
3.399 PLN
35 m2
AR12TXFYAWKN/EU – AR12TXFYAWKX/EU
3.5 kW
3.789 PLN
50 m2
AR18TXFYAWKN/EU – AR18TXFYAWKX/EU
5.0 kW
5.819 PLN
65 m2
AR24TXFYAWKN/EU – AR24TXFYAWKX/EU
6.5 kW
7.679 PLN
 
 
Zdrowie
 

Zapewnij sobie czyste powietrze dzięki trzystopniowemu systemowi oczyszczania powietrza Filtr Tri-Care

Filtr Tri-Care pozwala dbać o higienę powietrza i utrzymywać optymalną wydajność wymiennika ciepła. Jego trójwarstwowa konstrukcja obejmuje filtr o dużej gęstości, który wyłapuje duże cząsteczki kurzu, włókna i sierść zwierzęcą. Kolejną warstwę stanowi filtr z powłoką z zeolitu, który redukuje ilość drobnych cząsteczek kurzu, wirusów, bakterii i alergenów w powietrzu.

Łatwy w czyszczeniu filtr antybakteryjny Easy Filter Plus

Konserwacja Twojego klimatyzatora jest bardzo prosta. Easy Filter Plus jest umieszczony na zewnątrz, u góry, więc może być z łatwością zdjęty i oczyszczony. Gęsta siatka ułatwia zachowanie czystości wymiennika ciepła, a powłoka antybakteryjna chroni Cię przez niebezpiecznymi zanieczyszczeniami zawartymi w powietrzu.

Automatyczne czyszczenie – funkcja Auto Clean (3 etapy)

Wnętrze Twojego klimatyzatora pozostanie zawsze czyste! Po zakończeniu pracy, funkcja Auto Clean automatycznie osusza wymiennik ciepła, korzystając z 3-etapowego procesu. Usuwa wilgoć, przedmuchując powietrze przez 10 do 30 minut. Pozwala to zapobiec rozwijaniu się bakterii i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.

 

Komfort
 

Zapewnij sobie lepsze warunki podczas snu za pomocą funkcji Wind-Free™ Good Sleep

Tryb dobrego snu tworzy przyjemne warunki do nocnego odpoczynku. Utrzymuje komfortową temperaturę, ułatwiając zasypianie, dzięki czemu każdy zapada w głęboki sen i budzi się wypoczęty.

Pozostałe funkcje

Wskaźnik czystości filtra
Wyświetlacz temperatury wewnętrznej
Automatyczny restart
Osuszanie
Automatyczna prędkość wentylatora

Szybciej, dalej i więcej – funkcja Fast Cooling

Teraz możesz szybciej chłodzić całe pomieszczenia, by zawsze czuć się komfortowo. Technologia Digital Inverter Boost chłodzi powietrze 43% szybciej. Zaawansowana konstrukcja obejmuje między innymi wentylator większy o 15%, szerszą o 18% komorę wlotową oraz łopatki wentylatora szersze o 31%. Dzięki temu chłodne powietrze jest rozprowadzane na większą odległość oraz na szerszej przestrzeni, wynoszącej nawet 15 metrów.

Sterowanie
 

Inteligentny sposób życia na wyciągnięcie ręki – funkcja AI Auto Comfort*

Funkcja AI Auto Comfort automatycznie optymalizuje wykorzystywane tryby, analizując warunki panujące w pomieszczeniu oraz dane dotyczące sposobu użytkowania urządzenia**. W oparciu o wybraną przez Ciebie temperaturę, funkcja automatycznie przełącza urządzenie w tryb, który pozwoli w najwydajniejszy sposób utrzymać optymalne warunki i komfort w pomieszczeniu.
*Wymagane jest połączenie z siecią Wi-Fi oraz konto Samsung.
** Przechowuje dane dotyczące użytkownika, ustawienia oraz zarejestrowane sposoby użytkowania, by sugerować użytkownikowi najlepiej odpowiadające mu opcje.

Zdalna kontrola w dowolnym miejscu i czasie SmartThings

Kontroluj temperaturę w swoim domu, gdziekolwiek jesteś i o każdej porze. Dzięki aplikacji SmartThings* możliwa jest zdalna kontrola i monitorowanie klimatyzatora za pomocą jednego dotknięcia. Albo po prostu powiedzieć systemowi sztucznej inteligencji*, czego chcesz**, a on się tym zajmie. System może nawet podpowiadać Ci najlepsze ustawienia.
*Funkcja dostępna dla urządzeń Android i iOS. Wymagane jest połączenie z siecią Wi-Fi oraz konto Samsung.
** Sterowanie głosowe dostępne w języku angielskim (USA, Wielka Brytania, Indie), chińskim, koreańskim, francuskim, niemieckim, włoskim i hiszpańskim.

Energooszczędność
 

Tryb Eco

Oszczędza energię i pieniądze, zapewniając przy tym wydajne chłodzenie. Oszczędzaj energię, zachowując chłód. Tryb ekologiczny wykorzystuje mniejszą moc sprężarki niż tryb normalny, dzięki czemu zmniejsza zużycie energii. Pozwala wydajniej chłodzić pomieszczenia, gdy na zewnątrz nie jest bardzo gorąco, albo kiedy chcesz zacząć oszczędzać energię i pieniądze, by nie martwić się rachunkiem za prąd.