X > <
Klimatyzator ścienny

MITSUBISHI ELECTRIC Kompakt

Jakość, Komfort, Wydajność – tak można opisać klimatyzator ME Kompakt. Urządzenie jest cichym i skutecznym rozwiązaniem, w którym zastosowano wiele dodatkowych przydatnych funkcji, służących zwiększeniu komfortu. Oprócz poziomego wylotu powietrza, który zapewnia optymalny rozdział powietrza zwłaszcza w trybie chłodzenia, należy do nich także programator tygodniowy. Komfort podnosi także filtr z jonami srebra, który zatrzymuje zapachy, bakterie i alergeny, zapewniając czyste i zdrowe powietrze we wnętrzu. Po włączeniu trybu nocnego urządzenie automatycznie obniża poziom hałasu o 3 dB(A).

Cena netto 5.840 PLN netto
Cena ze standardowym montażem 7.340 PLN netto

Poziom hałasu
19 dB
Klasa efektywności
A+++
Roczne zużycie energii
142 kWh/rok
Wymiary jedn. wew.
798x299x219

Specyfikacja produktu

  • Moc chłodnicza: 3.5 kW
  • Moc grzewcza (przy -7 C): 4.0 kW
  • SEER / Efektywność energetyczna Chłodzenie/: 8.6
  • SCOP /Efektywność energetyczna Ogrzewanie/: 4.7
  • Pobór mocy chłodzenie: 990 W
  • Pobór mocy grzanie: 1.030 W
  • Maksymalny przepływ powietrza: 650 m3/min
  • Zdolność do usuwania wilgoci: 684 m3/h

Sugerowana powierzchnia

35 m2

Ranking klimatyzatorów Cisza

 

Dostępne modele

Masz pytania? Skontaktuj się z nami&nbps;

Poniższe wartości są wartościami orientacyjnymi. Skontaktuj się z nami, aby dokonać profesjonalnego doboru i wyceny

Wstępny dobór klimatyzatora

Powierzchnia
Symbol
Moc
Cena netto
Zdjęcie poglądowe
20 m2
MSZ-AP20VG / MUZ-AP20VG
2.0 kW
4.760 PLN
25 m2
MSZ-AP25VGK / MUZ-AP25VG
2.5 kW
5.000 PLN
35 m2
MSZ-AP35VGK / MUZ-AP35VG
3.5 kW
5.840 PLN
40 m2
MSZ-AP42VGK / MUZ-AP42VG
4.2 kW
6.625 PLN
50 m2
MSZ-AP50VGK / MUZ-AP50VG
5.0 kW
7.520 PLN
60 m2
MSZ-AP60VGK / MUZ-AP60VG
6.1 kW
8.440 PLN
70 m2
MSZ-AP71VGK / MUZ-AP71VG
7,1 kW
10.440 PLN
 
 
Zdrowie
 

Filtr z powłoką zawierającą jony srebra

Aby zagwarantować użytkownikom najwyższy komfort, firma Mitsubishi Electric wyposażyła swoje urządzenia w specjalny filtr z powłoką zawierającą jony srebra*. Zatrzymuje ona bakterie, alergeny, a także redukuje nieprzyjemne zapachy. Co najważniejsze – filtr po zabrudzeniu można swobodnie umyć – nie pogarsza to w żadnym stopniu skuteczności działania i znacząco wydłuża żywotność.
Standardowy filtr oczyszczający powietrze – odfiltrowuje pył z powietrza z wnętrza i zapobiega zabrudzeniu wymiennika ciepła. Mycie filtra nie wpływa na skuteczność działania powłoki.
Filtr oczyszczający powietrze z jonami srebra – powłoka z zawartością jonów srebra pozwala na uzyskanie wysokiej czystości powietrza poprzez skuteczne usuwanie z pomieszczenia bakterii, pyłków i alergenów. Bardzo wysoki stopień filtracji sprawia, że zatrzymywane są cząsteczki już o wielkości 0,01 um.
*niedostępny w modelu 2,0 kW; opcja w modelach 2,5 – 5,0 kW; standard w modelach 6,1 i 7,1 kW

Komfort
 

Automatyczne sterowanie wentylatorem

Zapewnia optymalną ilość powietrza zależnie od zapotrzebowania na moc. Jeśli na krótko po włączeniu potrzebne jest dużo mocy, automatycznie włączany jest wysoki bieg urządzenia. Gdy osiągnięta zostanie wymagana temperatura, ilość powietrza redukowana jest automatycznie.

Tryb nocny

Tryb nocny to nowa funkcja, która podnosi komfort, automatycznie obniżając poziom hałasu urządzenia zewnętrznego o -3 dB(A). Równocześnie przygaszana jest dioda LED na urządzeniu wewnętrznym, a w pilocie wyciszana jest akustyczna sygnalizacja wykonania operacji.

Funkcja I SAVE

Za pomocą funkcji I SAVE można zapisać preferowany stan roboczy i następnie przywołać go przez naciśnięcie przycisku I SAVE

Pionowy swing

Żaluzja powietrzna wychyla się w górę i w dół, aby powietrze rozprowadzane było po wszystkich obszarach pomieszczenia.

Sterowanie
 

MEL Cloud

Urządzenie wyposażone jest w kartę Wi-Fi, która umożliwia zdalne sterowanie z poziomu oprogramowania sterującego MELCloud* zainstalowanego na smartfonie, tablecie lub komputerze. Za pomocą programatora tygodniowego można zaprogramować maksymalnie cztery oddzielne operacje włączenia i wyłączenia na każdy dzień. Urządzenie można elastycznie włączać i wyłączać. Ponadto w każdej operacji włączenia i wyłączenia można indywidualnie ustawić temperaturę. W ten sposób można sterować urządzeniem stosownie do zapotrzebowania i energooszczędnie. *dla modelu o mocy 2,0 kW dostepna jako opcja

Rozbudowana aplikacja mobilna

Producent postawił na rozwiązanie, które znacząco upraszcza codzienną obsługę zamontowanego sprzętu. To nie tylko możliwość korygowania temperatury zadanej czy zmiany trybu pracy, ale także dostęp do analizy historycznej i bieżących danych trendów. Bezpłatna aplikacja umożliwia sterowanie kilkoma urządzeniami z poziomu bardzo przejrzystego widoku mapy.

Energooszczędność
 

Energooszczędna praca

Technologie inwerterowe Mitsubishi Electric są dostosowane aby zapewnić automatyczne dobieranie obciążenia pracy w zależności od zapotrzebowania. Zmniejsza to nadmierne zużycie energii elektrycznej, a tym samym realizuje klasę energetyczną A++ dla trybu chłodzenia i A+ dla trybu grzania. Przyczynia się do oszczędzania energii poprzez automatyczne podniesie zadanej temperatury 2 stopnie C w trybie chłodzenia. Zmniejszona moc chłodzenia nie jest odczuwana dzięki specjalnemu programowi wentylatora.

Poznaj klimatyzator ME Kompakt