X > <
Klimatyzator ścienny

LG Standard Plus

Klimatyzator ścienny LG Standard charakteryzuje się niezrównanie cichą pracą, oraz nowoczesnym i eleganckim wyglądem. Jest intuicyjny w obsłudze, a także wyposażony w unikalny 3-stopniowy system filtracji powietrza stworzony we współpracy z światowym koncernem 3M, zapewniający eliminację wirusów na poziomie 99,9%. Dzięki zaawansowanej technologii inverterowej klimatyzatory LG są bardziej wydajne, ekonomiczne i zapewniają stabilną pracę w trybie ogrzewania.

Cena netto: 4.750 PLN netto do 15.04
Cena ze standardowym montażem: 6.250 PLN netto

Poziom hałasu
19 dB
Klasa efektywności
A++
Roczne zużycie energii
186 kWh/rok
Wymiary jedn. wew.
837x308x189

Specyfikacja produktu

  • Moc chłodnicza: 3.5 kW
  • Moc grzewcza (przy -7st. C): 3.0 kW
  • SEER / Efektywność energetyczna Chłodzenie/: 6.6
  • SCOP /Efektywność energetyczna Ogrzewanie/: 4.0
  • Pobór mocy chłodzenie: 1.080 W
  • Pobór mocy grzanie: 1.050 W
  • Maksymalny przepływ powietrza: 10 m3/min
  • Zdolność do usuwania wilgoci: 1.3 m3/h

Sugerowana powierzchnia

35 m2

Ranking klimatyzatorów Cisza

 

Dostępne modele

Masz pytania? Skontaktuj się z nami&nbps;

Poniższe wartości są wartościami orientacyjnymi. Skontaktuj się z nami, aby dokonać profesjonalnego doboru i wyceny

Wstępny dobór klimatyzatora

Powierzchnia
Symbol
Moc
Cena netto
Zdjęcie poglądowe
25 m2
PC09SQ.NSJ / PC09SQ.UA3
2.5 kW
4.530 PLN
35 m2
PC12SK.NSJ / PC12SK.UA3
3.5 kW
4.750 PLN
50 m2
PC18SQ.NSK / PC18SQ.UL2
5.0 kW
6.850 PLN
65 m2
PC24SQ.NSK / PC24SQ.U24
6.5 kW
8.390 PLN
 
 
Zdrowie
 

Automatyczne oczyszczanie

Funkcja oczyszczania osusza mokry wymiennik ciepła, zapobiegając powstawaniu pleśni i bakterii, usuwając przykre zapachy oraz eliminując konieczność częstego czyszczenia filtra.

Komfort
 

Mocne chłodzenie

Klimatyzatory LG zapewniają optymalny nawiew powietrza z dużą prędkością, co umożliwia szybsze schłodzenie pomieszczenia oraz równomierne rozprowadzenie powietrza we wszystkich kierunkach. Wystarczy zaledwie jedno kliknięcie, by na 30 minut obniżyć temperaturę wypływającego powietrza do 18 stopni C.

4-stronny nawiew

Chłodne powietrze rozchodzi się we wszystkich kierunkach i dociera do każdego miejsca pokoju bez względu na to, gdzie jest zainstalowany klimatyzator*.

* Specyfikacje mogą się różnić w zależności od model

Komfortowy nawiew

Opcja ta pozwala na ustawienie żaluzji nawiewu klimatyzatora w zaprogramowanym położeniu, aby wypływające powietrze nie było skierowane bezpośrednio na osoby przebywające w pomieszczeniu.

Cicha praca nocna agregatu

Wybierając tryb cichej pracy agregatu jesteśmy w stanie obniżyć poziom hałasu o 3 dB. Dodatkową zaletą jest to, że zmniejsza się jednocześnie poziom hałasu klimatyzatora.

Niski poziom hałasu

Przez zastosowanie specjalnej konstrukcji łopatek wentylatora jednostki wewnętrznej i sprężarki inwerterowej zredukowano hałas klimatyzatora przy utrzymaniu płynnej pracy.

Sterowanie
 

Programowanie On/Off

Automatyczny restart

Wbudowane wi-fi

Klimatyzatorem można sterować z dowolnego miejsca na świecie za pomocą smartfona lub tabletu wyposażonego w system Android, lub iOS poprzez darmową aplikację LG ThinQ w języku polskim. Oprócz komfortu i wygody sterowania aplikacja zwiększa funkcjonalność klimatyzatora m.in. o programator tygodniowy czy monitoring zużycia energii.

Energooszczędność
 

Kontroluj zużycie energii w swoim domu.

Za pomocą przycisku LG Active Energy Control możesz wybrać jedną z trzech funkcji oszczędzania energii (80%, 60%, 40%). Wystarczy jedno naciśnięcie, aby zmienić moc chłodzenia i zmniejszyć zużycie energii.

Aktywna kontrola zużycia energii

Klimatyzator dostosowuje poziom zużycia energii i wydajność chłodzenia sterując maksymalną częstotliwością silnika sprężarki. Wykorzystując czterostopniowy system można uniknąć wysokich kosztów chłodzenia domu.

Wyświetlacz zużycia energii

Wyświetlacz opracowany przez LG monitoruje poziom pobieranej energii elektrycznej. Dzięki temu, korzystając z ochłody, można jednocześnie oszczędzać energię sprawdzając na panelu jej poziom zużycia.